Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24224000-0»
-
ID: UA-2026-08-27-001060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини
Очікувана вартість3 142,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини
Очікувана вартість358,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини
Очікувана вартість1 134,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини
Очікувана вартість5 064,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини
Очікувана вартість289,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімреактиви (фарбувальні речовини)
Очікувана вартість2 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФарбники та пігменти в асортименті
Оголошено19 серп. 17:07
Прийом пропозицій25 серп. 10:00 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість12 646,30 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-004814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарбувальні речовини(емаль-спрей, колорекс, фарби)
Очікувана вартість10 503,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолорант, 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість394,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарбувальні речовини
Очікувана вартість1 096,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБарвник
Очікувана вартість715,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлуоресцентний барвник згідно коду ДК 021:2015:24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість2 106,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипаста для тонування
Очікувана вартість589,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарбувальні речовини
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Очікувана вартість11 712,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 24220000-2 «Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовини» (пігмент, colorex (код ДК 021 2015 – 24224000-0 – фарбувальні речовини))»
Очікувана вартість787,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24224000-0 Фарбувальні речовини (фарбник фіксатор по Май -Грюнвальду)
Очікувана вартість598,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолорекс №20 Персиковий 0,1л; Колорекс №41 зелений 0,1л; Колорекс №13 жовтий 0,1л
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-010293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛак електроізоляційний просочувальний МЛ-92
Оголошено21 лип. 16:20
Прийом пропозицій21 лип. 16:20 – 29 лип. 12:00Очікувана вартість40 924,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-005543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарбувальні речовини (барвник)
Очікувана вартість525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro