Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24212000-3»
-
ID: UA-2026-08-20-002355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСурік свинцевий МА-15 сірий за ДК 021:2015 код 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди
Очікувана вартість13 999,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24212600-9 Гідроксиди для виготовлення барвників і пігментів
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-005780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічні реактиви (24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди)
Очікувана вартість11 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-014090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОксиди, пероксиди та гідрооксиди
Оголошено5 трав. 16:56
Прийом пропозицій5 трав. 16:56 – 13 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість174 350,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-19-009077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикальцій гідрооксид, чист; хром(ІІІ) окис; магній окис.техн. (ДК 021:2105 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди)
Очікувана вартість45 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-02-009966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОксиди
Оголошено2 черв. 2025 15:37
Прийом пропозицій2 черв. 2025 15:37 – 10 черв. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість321 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-15-012541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігменти Колорекс (код 24210000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість1 856,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-18-009799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_25Т-029_ДК 021:2015 – 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди (Оксид магнію (MgO))
Оголошено18 груд. 2024 12:40
Прийом пропозицій18 груд. 2024 12:40 – 2 січ. 2025 12:00Очікувана вартість749 160,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-10-10-014409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_24Т-387_ДК 021:2015 - 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди (Оксид магнію (MgO))
Оголошено10 жовт. 2024 20:04
Прийом пропозицій10 жовт. 2024 20:04 – 28 жовт. 2024 12:00Очікувана вартість590 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-08-15-008455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_24Т-296_ДК 021:2015 - 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди (Оксид магнію (MgO))
Оголошено15 серп. 2024 15:24
Прийом пропозицій15 серп. 2024 15:24 – 2 вер. 2024 12:00Очікувана вартість590 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-07-23-007694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігмент флуоресцентний
Ім'я:Усанов Георгій МойсейовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487375411 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224809Очікувана вартість450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-08-000256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГашене вапно, синька
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-19-009236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСурик свинцевий, білила титанові
Очікувана вартість2 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-01-005636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24212600-9 Гідроксиди для виготовлення барвників і пігментів
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-13-007742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями36051 - Абсорбент діоксиду вуглецю
Ім'я:Шевчук Костянтин ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380382654156 Факс:+380382654156ЄДРПОУ:01981224Оголошено13 лют. 2024 13:55
Прийом пропозицій13 лют. 2024 13:55 – 21 лют. 2024 18:00Очікувана вартість183 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2024-01-23-013454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОксиди, пероксиди та гідроксиди
Очікувана вартість25 770,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-29-012026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:24210000-9 – Оксиди,пероксиди та гідроксиди (ДК 021:2015:24212000-3 – Оксиди та перексиди хрому, марганцю, магнію, свинцю та міді (хромовий темно-синій))
Очікувана вартість180,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-23-017959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічні реактиви
Очікувана вартість3 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-02-010176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроксид літію
Очікувана вартість5 847,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-07-002441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24212600-9 Гідроксиди для виготовлення барвників і пігментів
Очікувана вартість1 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro