Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24211000-6»
-
ID: UA-2026-07-29-010599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабарвлювач за Май-Грюнвальдом; Фарба Романовського, 1л; Желатин 10% №10
Очікувана вартість8 488,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігмент
Очікувана вартість210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБарвник 11 жовто - коричневий 0,12 мл. Color Mix. Барвник 04 кавовий 0,12 мл. Color Mix
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість402,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-18-000049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSniezka КОЛОРЕКС 20 персиковий 100 мл
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість72,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSniezka КОЛОРЕКС 45 салатовий 100 мл
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-006521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіоксид титану
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Оголошено19 черв. 12:43
Прийом пропозицій19 черв. 12:43 – 27 черв. 12:34Очікувана вартість172 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-005780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічні реактиви (24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди)
Очікувана вартість11 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-002593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОксиди, пероксиди та гідроксиди
Очікувана вартість16 041,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-006707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігмент «Снєжка» Бєжевий згідно коду ДК 021:2015: 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди
Ім'я:Загородня Іванна БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380984404360 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість984,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-008439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБарвник чорний 0,75 л (ДК 021:2015 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди)
Очікувана вартість265,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-014090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОксиди, пероксиди та гідрооксиди
Оголошено5 трав. 16:56
Прийом пропозицій5 трав. 16:56 – 13 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість174 350,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-010677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОксид цинку
Оголошено4 трав. 15:44
Прийом пропозицій4 трав. 15:44 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-011932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіоксид титану
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Оголошено1 трав. 20:24
Прийом пропозицій1 трав. 20:24 – 9 трав. 20:22Очікувана вартість55 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-001820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігмент чорний 100 мл
Очікувана вартість72,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-012545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБарвник (пігмент)
Очікувана вартість254,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-003544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБарвник Dufa 104 хромово-жовтий 750мл.; Пігмент універсальний Dufa Vollton-und Abtönfarbe D230 118 тютюновий 750мл
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-000862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігменти (код 22990000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість1 836,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-011914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігменти.
Очікувана вартість1 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-005105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігмент
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість209,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-001172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігмент колір - червоний Farbex 100 мл в кількості 5 шт., код ДК 021:2015 24210000-9 "Оксиди, перекосиди та гідроксиди".
Очікувана вартість245,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro