Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24210000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-013232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВапно гашене
Очікувана вартість114,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВапно гашене 5 кг згідно коду ДК 021:2015:24210000-9 - Оксиди, пероксиди та гідроксидиz
Очікувана вартість4 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивапно
Ім'я:Пукало-Пилип'як Сергій ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380977726934 ЄДРПОУ:40284891Очікувана вартість210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОксид ітрію (Y2O3)
Очікувана вартість8 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБарвник Дюфа №110 0.75 л -2пляшка;Барвник Дюфа №111 0,75 л -1 пляшка;Барвник Дюфа №112 0,75 л -2 пляшка виготовлення декорацій до вистави
Очікувана вартість1 305,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВапно гашене
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВапно гашене 5кг
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 24210000-9 «Оксиди, пероксиди та гідроксиди» (вапно гашене (код ДК 021 2015 – 24213000-0 – гашене вапно))
Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструменти
Очікувана вартість607,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦирконій двооксид, калій гідроокис, натрія гідроокис, кобальт окис, церій оксид, титана діоксид, цинк окис
Очікувана вартість37 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГашене вапно
Ім'я:Галюк Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380413242311 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053358Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОксиди, пероксиди та гідроксиди
Очікувана вартість1 112,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Оксиди металів за кодом ДК 021:2015 - 24210000-9 - Оксиди, пероксиди та гідроксиди»
Ім'я:Святослав ЦимбрилаE-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070987Оголошено21 серп. 09:57
Прийом пропозицій21 серп. 09:57 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 526,27 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-000799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВапно (25кг)
Очікувана вартість1 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГалуни алюмокалієві
Ім'я:Мирошниченко Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380981798147 ЄДРПОУ:00693517Очікувана вартість18 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВапно гашене
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди (пігмент)
Очікувана вартість1 519,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВапно
Очікувана вартість1 612,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПігмент синій 250 мл
Очікувана вартість432,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксиди. Перекис водню 35% 5л
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro