Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24112100-3»
-
ID: UA-2026-09-03-012205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24110000-8 Промислові гази
Оголошено3 вер. 16:05
Прийом пропозицій3 вер. 16:05 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДіоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л
Оголошено3 вер. 14:53
Прийом пропозицій3 вер. 14:53 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (Діоксид вуглецю, кисень технічний (заправлення в балони покупця))
Ім'я:Цехмейструк Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976010391 ЄДРПОУ:38500095Оголошено3 вер. 14:37
Прийом пропозицій3 вер. 14:37 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислові гази (Газ кисень технічний та діоксид вуглецю)
Оголошено31 серп. 17:25
Прийом пропозицій31 серп. 17:25 – 9 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-007187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидіоксид вуглецю газоподібний та кисень газоподібний технічний код 24110000-8 Промислові гази
Очікувана вартість7 644,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДіоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л
Оголошено31 серп. 11:06
Прийом пропозицій31 серп. 11:06 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-27-005620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипромислові гази в балонах
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість65 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіоксид вуглецю
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВуглекислий газ 40л бал(24кг )
Очікувана вартість690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари для утримання тварин (балони СО2, 3шт, 16 г до шприцеметів)
Очікувана вартість10 032,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (Діоксид вуглецю (заправлення в балони покупця))
Ім'я:Цехмейструк Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976010391 ЄДРПОУ:38500095Оголошено18 серп. 15:08
Прийом пропозицій18 серп. 15:08 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 320,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-009396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24110000-8 Промислові гази Промислові гази (для БудРем, Вінницька обл.)
Оголошено10 серп. 15:58
Прийом пропозицій10 серп. 15:58 – 18 серп. 14:00Очікувана вартість38 458,24 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-006306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень медичний, діоксид вуглецю
Очікувана вартість213 525,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-008382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіоксид вуглецю (ДК 021-2015 – 24110000-8 Промислові гази)
Оголошено24 лип. 15:10
Прийом пропозицій24 лип. 15:10 – 3 серп. 08:00Очікувана вартість11 601,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-008352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисень медичний, діоксид вуглецю
Оголошено24 лип. 15:13
Прийом пропозицій24 лип. 15:13 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість213 735,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-011984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень, вуглецю діоксид
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіоксид вуглецю
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість6 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВуглекислий газ 40л бал(24кг )
Очікувана вартість690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-000271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіоксид вуглецю
Ім'я:Строга Тетяна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473632060 Факс:+380473632007ЄДРПОУ:02005326Очікувана вартість1 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидіоксид вуглецю газоподібний та кисень газоподібний технічний код 24110000-8 Промислові гази
Очікувана вартість4 524,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro