Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24111800-3»
-
ID: UA-2026-09-03-002368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот рідкий
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 CPV 24110000-8 Промислові гази (24111800-3 азот рідкий для підтримки та забезпечення життєдіяльності технологічного обладнання, апаратних комплексів та навчального процесу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка)
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено17 серп. 17:55
Прийом пропозицій17 серп. 17:55 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість556 708,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-06-011685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 CPV 24110000-8 Промислові гази (24111800-3 азот рідкий для підтримки та забезпечення життєдіяльності технологічного обладнання, апаратних комплексів та навчального процесу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка)
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено6 серп. 19:07
Прийом пропозицій6 серп. 19:07 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість556 708,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-010664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАзот рідкий особої чистоти сорт 2
Оголошено27 лип. 17:10
Прийом пропозицій27 лип. 17:10 – 4 серп. 09:00Очікувана вартість239 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-001870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРідкий азот
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот скраплений, гази
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот скраплений, гази
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість845,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот скраплений, гази
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість2 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот скраплений, гази
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість6 305,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-003918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗріджений азот
Очікувана вартість36 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот рідкий
Очікувана вартість1 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРідкий азот
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-004581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК: 021-2015: 24110000-8 Промислові гази (Азот рідкий технічний 1 сорт)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-013058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГази, які використовуються в медицині – 7 найменувань
Очікувана вартість397 076,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-000648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот рідкий 2260
Очікувана вартість94 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-004195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот скраплений, гази
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість6 305,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-004147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот скраплений, гази
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість1 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-004058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот скраплений, гази
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість2 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-014473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГази, які використовуються в медицині – 7 найменувань
Оголошено6 трав. 17:32
Прийом пропозицій6 трав. 17:32 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість433 508,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-30-006774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот рідкий
Очікувана вартість1 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro