Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24111500-0»
-
ID: UA-2026-09-04-012424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
Ім'я:Валентина ЛошакE-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:02006065Оголошено4 вер. 16:23
Прийом пропозицій4 вер. 16:23 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-06-05-007951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень медичний газоподібний
Очікувана вартість147 125,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-010420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисень медичний газоподібний
Оголошено24 квіт. 15:08
Прийом пропозицій24 квіт. 15:08 – 2 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість147 125,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-16-000084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень газоподібний медичний 40 л
Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-010536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГази медичні (Кисень медичний газоподібний, кисень медичний рідкий, вуглекислота СО2 газоподібна - згідно ДК 021:2015 – 24110000-8 Промислові гази)
Очікувана вартість637 380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-000869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислові гази
Очікувана вартість7 079,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-009212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 24110000-8 «Промислові гази» (кисень медичний газоподібний)
Очікувана вартість20 086,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-01-000432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні гази
Очікувана вартість20 618,47 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень медичний рідкий в кріоциліндрах, ДК 021:2015 (CPV) : 24110000-8 Промислові гази
Ім'я:Майстров Олександр СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380671722871 ЄДРПОУ:01994959Очікувана вартість55 195,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-001454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисень медичний газоподібний, кисень медичний рідкий в кріоциліндрах, ДК 021:2015 (CPV) : 24110000-8 Промислові гази
Ім'я:Майстров Олександр СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380671722871 ЄДРПОУ:01994959Оголошено18 груд. 2025 09:14
Прийом пропозицій18 груд. 2025 09:14 – 26 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість561 750,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-17-018604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні гази (Кисень медичний газоподібний)
Ім'я:Мудь Василь ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382672445 Факс:+380382672445ЄДРПОУ:21312761Очікувана вартість80 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-012720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень медичний газоподібний (газ в балонах 40 л/6,3 м³), Діоксид вуглецю вищий сорт (99,9)
Очікувана вартість7 079,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-03-008970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічна продукція (кисень медичний газоподібний)
Ім'я:Вавровська-Костюкович Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414340321 Факс:+380414340321ЄДРПОУ:01991599Очікувана вартість29 425,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-13-012832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВуглекислота
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-28-001712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень медичний газ
Очікувана вартість18 027,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-23-007751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015-24110000-8 - Промислові гази -Кисень медичний газоподібний, в балонах (6,5м.куб.)
Очікувана вартість63 429,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-08-006674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзот газоподібний підвищенної чистоти та гелій стиснутий 99,999% у балонах
Очікувана вартість22 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-22-000212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні гази
Очікувана вартість11 781,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-17-000472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 24110000-8 «Промислові гази» (кисень медичний газоподібний)
Очікувана вартість351 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-14-003074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень медичний
Очікувана вартість99 373,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro