Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24111300-8»

  • ID: UA-2026-08-31-009323-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).

    Ім'я:
    планово економічний відділ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:
    13697965
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 480,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-001492-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Порція гелію

    Ім'я:
    Бєлосевич Олег Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-006139-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (Аргон, гелій, азот)

    Ім'я:
    Євген Юрченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443743420 Веб сайт:
    https://dndekc.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    25574630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 12:40

    Прийом пропозицій
    21 серп. 12:40 – 31 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    233 337,66 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-009046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Промислові гази для лабораторних досліджень (Гелій) за кодом ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (24111300-8 Гелій)

    Ім'я:
    Андрющенко Анастасія Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502856659 ЄДРПОУ:
    23759880
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 15:26

    Прийом пропозицій
    12 серп. 15:26 – 20 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    233 333,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-06-009392-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Промислові гази

    Ім'я:
    Боброва Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380966600547 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 070,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-006893-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 24110000-8 Промислові гази (Гелій)

    Ім'я:
    Кокошин Артем Вячеславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459344191 Веб сайт:
    http://www.chnpp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 14:41

    Прийом пропозицій
    30 лип. 14:41 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    315 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-006402-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гелій рідкий для заправки апарата МРТ Intera 1.5 T виробництва Philips за ДК021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій)

    Ім'я:
    Лілія Ігнатенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965172446 ЄДРПОУ:
    01986397
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 14:06

    Прийом пропозицій
    29 лип. 14:06 – 6 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    682 491,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-007738-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Аргон газоподібний та гелій

    Ім'я:
    Сергій ТЕНДІТ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700185 Веб сайт:
    http://vodokanal.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    03352455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    123 480,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-005262-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-519_24110000-8 Промислові гази (Промислові гази в асортименті)

    Ім'я:
    Олена Шульга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532515393 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 13:09

    Прийом пропозицій
    16 лип. 13:09 – 24 лип. 15:00
    Очікувана вартість

    24 659,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-14-004382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).

    Ім'я:
    планово економічний відділ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:
    13697965
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 11:54

    Прийом пропозицій
    14 лип. 11:54 – 22 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    55 133,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-02-005246-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).

    Ім'я:
    планово економічний відділ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:
    13697965
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 лип. 13:22

    Прийом пропозицій
    2 лип. 13:22 – 10 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    55 133,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-25-006770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Порція гелію (до прем'єри "Паяци")

    Ім'я:
    Бєлосевич Олег Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт:
    http://operahouse.od.ua/
    ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-001838-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аргон газоподібний та гелій

    Ім'я:
    Сергій ТЕНДІТ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700185 Веб сайт:
    http://vodokanal.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    03352455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 09:56

    Прийом пропозицій
    23 черв. 09:56 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    123 480,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-27-008235-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 24110000-8 по ДК 021:2015 – Промислові гази (Повірочні газові суміші). РПЗ - 9.120.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 трав. 14:18

    Прийом пропозицій
    27 трав. 14:18 – 9 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    830 563,15 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-12-004994-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гелій газоподібний, об’ємна частка ≥99,995 %

    Ім'я:
    Збанко Віктор Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380630777846 ЄДРПОУ:
    40081293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 трав. 11:35

    Прийом пропозицій
    12 трав. 11:35 – 21 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    11 333,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-23-008975-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 24110000-8 Промислові гази (Гелій)

    Ім'я:
    Кокошин Артем Вячеславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459344191 Веб сайт:
    http://www.chnpp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 квіт. 14:11

    Прийом пропозицій
    23 квіт. 14:11 – 1 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    384 719,92 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-22-011925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Промислові гази, (ДК 021: 24110000-8 «Промислові гази»)

    Ім'я:
    Наталія КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958000237 Веб сайт:
    https://www.st.ck.ua/
    ЄДРПОУ:
    45658837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 квіт. 15:22

    Прийом пропозицій
    22 квіт. 15:22 – 30 квіт. 01:00
    Очікувана вартість

    99 402,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-21-001023-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гелій рідкий для заправки магнітно-резонансного томографу MAGNETOM Altea (s/n 190711)

    Ім'я:
    Галина Шерстюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532580341 ЄДРПОУ:
    01999655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 квіт. 09:37

    Прийом пропозицій
    21 квіт. 09:37 – 29 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 415 300,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-16-002031-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аргон газоподібний та гелій

    Ім'я:
    Сергій ТЕНДІТ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700185 Веб сайт:
    http://vodokanal.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    03352455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 квіт. 10:11

    Прийом пропозицій
    16 квіт. 10:11 – 24 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    155 700,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-31-008858-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аргон газоподібний та гелій

    Ім'я:
    Сергій ТЕНДІТ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700185 Веб сайт:
    http://vodokanal.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    03352455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 бер. 15:35

    Прийом пропозицій
    31 бер. 15:35 – 8 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    151 560,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 20 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro