Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24111100-6»
-
ID: UA-2026-09-03-012205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24110000-8 Промислові гази
Оголошено3 вер. 16:05
Прийом пропозицій3 вер. 16:05 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-006139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (Аргон, гелій, азот)
Оголошено21 серп. 12:40
Прийом пропозицій21 серп. 12:40 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість233 337,66 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-009396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24110000-8 Промислові гази Промислові гази (для БудРем, Вінницька обл.)
Оголошено10 серп. 15:58
Прийом пропозицій10 серп. 15:58 – 18 серп. 14:00Очікувана вартість38 458,24 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-009392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислові гази
Очікувана вартість83 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАргон газоподібний
Очікувана вартість9 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАргон газоподібний та гелій
Очікувана вартість123 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-519_24110000-8 Промислові гази (Промислові гази в асортименті)
Оголошено16 лип. 13:09
Прийом пропозицій16 лип. 13:09 – 24 лип. 15:00Очікувана вартість24 659,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-000149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислові гази
Оголошено26 черв. 08:23
Прийом пропозицій26 черв. 08:23 – 4 лип. 09:00Очікувана вартість642 828,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-001838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАргон газоподібний та гелій
Оголошено23 черв. 09:56
Прийом пропозицій23 черв. 09:56 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 480,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-27-010411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислові гази (Азот, аргон)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено27 трав. 15:25
Прийом пропозицій27 трав. 15:25 – 4 черв. 14:00Очікувана вартість28 000,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-013058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГази, які використовуються в медицині – 7 найменувань
Очікувана вартість397 076,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-002891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень, аргон
Очікувана вартість47 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-014473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГази, які використовуються в медицині – 7 найменувань
Оголошено6 трав. 17:32
Прийом пропозицій6 трав. 17:32 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість433 508,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-04-013763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтиснені гази
Оголошено4 трав. 21:51
Прийом пропозицій4 трав. 21:51 – 13 трав. 23:00Очікувана вартість45 180,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-27-005532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАргон 40л. Двоокис вуглецю рідкий (СО2/40л-1шт)
Очікувана вартість3 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-013807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24110000-8 Промислові гази
Оголошено23 квіт. 16:41
Прийом пропозицій23 квіт. 16:41 – 1 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість92 291,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-011925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислові гази, (ДК 021: 24110000-8 «Промислові гази»)
Оголошено22 квіт. 15:22
Прийом пропозицій22 квіт. 15:22 – 30 квіт. 01:00Очікувана вартість99 402,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-007539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислові гази
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено21 квіт. 14:28
Прийом пропозицій21 квіт. 14:28 – 29 квіт. 08:00Очікувана вартість122 270,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-002031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАргон газоподібний та гелій
Оголошено16 квіт. 10:11
Прийом пропозицій16 квіт. 10:11 – 24 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість155 700,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-14-000935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислові гази, Код ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази
Оголошено14 квіт. 10:35
Прийом пропозицій14 квіт. 10:35 – 22 квіт. 09:30Очікувана вартість667 022,54 грн
з ПДВЗавершена