Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24100000-5»

  • ID: UA-2026-09-03-006583-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону ДК 021:2015 – 24110000-8 "Промислові гази" (24111500-0 Медичні гази)

    Ім'я:
    Інна Проценко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985883376 ЄДРПОУ:
    01986380
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 13:00

    Прийом пропозицій
    3 вер. 13:00 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-005379-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону; Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 40 л

    Ім'я:
    Єпифанович Ганна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380413521256 ЄДРПОУ:
    01991872
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 12:00

    Прийом пропозицій
    3 вер. 12:00 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    167 697,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 19 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-002759-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Промислові гази (Кисень рідкий медичний (Oxygen))

    Ім'я:
    Вікторія Анатоліївна Красніцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953864443 Веб сайт:
    http://hospital.edukit.kr.ua/
    ЄДРПОУ:
    01994942
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 10:34

    Прийом пропозицій
    3 вер. 10:34 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    747 663,55 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 22 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-001747-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищого сорту у балонах 40л з обміном балонів)

    Ім'я:
    Ольга Сулима
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442348177 Веб сайт:
    http://nmuofficial.com
    ЄДРПОУ:
    02010787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 09:57

    Прийом пропозицій
    3 вер. 09:57 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 10 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-000821-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Кисень

    Ім'я:
    Тетяна Водовіз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679837049 ЄДРПОУ:
    45267535
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 09:15

    Прийом пропозицій
    9 вер. 09:00 – 15 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    121 220,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 19 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013334-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Промислові гази

    Ім'я:
    Балинська Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969997659 ЄДРПОУ:
    07735762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:43

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:43 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    56 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 10 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-011053-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кисень згідно ДК 021:2015 код 24110000-8 Промислові гази

    Ім'я:
    Москаленко Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:55

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:55 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    170 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 10 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-008299-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом

    Ім'я:
    Бузницька Наталія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445277756 ЄДРПОУ:
    14321618
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:32

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:32 – 5 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    222 429,91 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 19 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-007387-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кисень медичний (налив)

    Ім'я:
    Вознюк Назар Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975832051 ЄДРПОУ:
    03067009
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:17

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:17 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 486 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 10 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-001884-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Промислові гази

    Ім'я:
    Сергій Ходань
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678031022 Веб сайт:
    http://bctm.com.ua/ua/
    ЄДРПОУ:
    04654336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:12

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:12 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    35 883,75 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 20 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кисень медичний газоподібний (Oxygen, V03A N01), об'ємна частка кисню не менше 99.5%, балон 40л., з обміном балону (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)

    Ім'я:
    Валентина Лошак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:
    02006065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:41

    Прийом пропозицій
    1 вер. 17:41 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    140 186,92 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010900-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)

    Ім'я:
    Валентина Лошак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:
    02006065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:22

    Прийом пропозицій
    1 вер. 17:22 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    169 158,88 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), з кріоциліндром, код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень; Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, вищий сорт, балон 10 л, код ДК 021:2015: 24112100-3 Діоксид вуглецю)

    Ім'я:
    Максим Луцюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412416727 ЄДРПОУ:
    26479164
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:52

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:52 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    175 300,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009186-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кисень технічний газоподібний

    Ім'я:
    Альона Насадюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671621506 Веб сайт:
    http://www.naftogazteplo.com.ua
    ЄДРПОУ:
    42399765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:17

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:17 – 18 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    45 760,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 20 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008015-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Гази медичні (кисень медичний рідкий - згідно ДК 021:2015 – 24110000-8 Промислові гази)

    Ім'я:
    Лариса Лінкевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671491872 ЄДРПОУ:
    40475812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:16

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:16 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    139 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-004141-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом

    Ім'я:
    Дмитро Сташевський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975266574 ЄДРПОУ:
    37271416
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 12:16

    Прийом пропозицій
    1 вер. 12:16 – 7 вер. 12:10
    Очікувана вартість

    140 187,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 22 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003939-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Промислові гази

    Ім'я:
    Омельчук Людмила Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677684523,380987683228 ЄДРПОУ:
    22964365
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 12:06

    Прийом пропозицій
    1 вер. 12:06 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    1 015 002,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-000371-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кисень газоподібний технічний

    Ім'я:
    Побережна Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442776813 ЄДРПОУ:
    37739041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 08:57

    Прийом пропозицій
    1 вер. 08:57 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    347 946,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 10 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кисень в балонах

    Ім'я:
    Коваленко Денис Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542786986 ЄДРПОУ:
    33698892
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:51

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:51 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    168 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 10 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011632-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Промислові гази (Газ кисень технічний та діоксид вуглецю)

    Ім'я:
    Лапська Сніжанна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:25

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:25 – 9 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    1 607 780,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 4 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro