Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22993200-9»
-
ID: UA-2026-08-27-006298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермострічка ТОР
Оголошено27 серп. 13:33
Прийом пропозицій27 серп. 13:33 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-004259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопапір діаграмний 210х20 (16) внутр., (НК 031:2024: Z12050385 - Електрокардіографи - витратні матеріали), код ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (22993200-9 Термочутливі папір або картон)
Очікувана вартість28 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка банкоматна СУ 80/12 термо
Очікувана вартість11 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (Термочутливий папір)
Ім'я:Віктор СветліковE-mail: [email protected] Телефон: +380442065070, +380442065070 Веб сайт: ЄДРПОУ:26385055Оголошено19 серп. 10:18
Прийом пропозицій19 серп. 10:18 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість10 071,03 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-000009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля Термоетикетка Т. Есо 30мм*20мм (далі - Товар) код за ДК 021:2015 22990000-6 — Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Очікувана вартість1 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопапір для медичного обладнання (НК 024:2023 61901 Папір для медичного принтеру)
Очікувана вартість6 280,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 22993200-9 Термочутливі папір або картон
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (Термочутливий папір)
Ім'я:Віктор СветліковE-mail: [email protected] Телефон: +380442065070, +380442065070 Веб сайт: ЄДРПОУ:26385055Оголошено10 серп. 13:54
Прийом пропозицій10 серп. 13:54 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість10 071,03 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-001170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір ЛДТЗ
Очікувана вартість676,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (Термоетикетки)
Очікувана вартість37 856,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопапір діаграмний 80*20 (16) внутр.
Ім'я:Говорушко Дарина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384996451 ЄДРПОУ:02004829Очікувана вартість9 112,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопапір для відеопринтера 210х25 UPP-210HD
Очікувана вартість10 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрічка діаграмна
Очікувана вартість4 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір ЛДТЗ
Очікувана вартість2 531,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-004948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари медичного призначення
Очікувана вартість6 309,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір ЕКГ (код НК 024:2023 - 16754 Папір для реєстрації електрокардіограм; НК 031:2024 - Z12050385 Електрокардіографи-витратні матеріали)
Очікувана вартість8 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні матеріали для термопринтера (термоетикетка) (22993200-9) (код ДК 021:2015:22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей)
Ім'я:Черничинець Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332280794 Факс:+380332280794ЄДРПОУ:35123898Очікувана вартість10 962,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-005457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрічка діаграмна 57х18
Очікувана вартість3 185,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-005242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрічка діаграмна (термопапір)210х20
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 - 22990000-6 - Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (Стрічка діаграмна ; Стрічка діаграмна; Стрічка діаграмна)
Оголошено30 черв. 17:00
Прийом пропозицій30 черв. 17:00 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість33 104,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась