Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22993000-7»
-
ID: UA-2026-08-27-006298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермострічка ТОР
Оголошено27 серп. 13:33
Прийом пропозицій27 серп. 13:33 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФоточутливі, термочутливі та термографічні папір та картон
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопапір
Очікувана вартість3 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГофрокартон 2-х шаровий
Ім'я:Пащенко Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955263052 Веб сайт: ЄДРПОУ:13491258Очікувана вартість565,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопапір діаграмний 210х20 (16) внутр., (НК 031:2024: Z12050385 - Електрокардіографи - витратні матеріали), код ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (22993200-9 Термочутливі папір або картон)
Очікувана вартість28 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення: папір для ЕКГ
Очікувана вартість21 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка банкоматна СУ 80/12 термо
Очікувана вартість11 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби медичного призначення (Електроди, мило, рушники, стрічка діаграмна)
Очікувана вартість490,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями22990000-6 - Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (фільтри лабораторні)
Оголошено21 серп. 11:08
Прийом пропозицій21 серп. 11:08 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 232,20 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасова стрічка ( 80х140)
Очікувана вартість7 593,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон А4
Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапки, зошити, письмове та канцелярське приладдя
Очікувана вартість463,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (Термочутливий папір)
Ім'я:Віктор СветліковE-mail: [email protected] Телефон: +380442065070, +380442065070 Веб сайт: ЄДРПОУ:26385055Оголошено19 серп. 10:18
Прийом пропозицій19 серп. 10:18 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість10 071,03 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-008875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка діаграмна код ДК 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Очікувана вартість3 650,47 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля Термоетикетка Т. Есо 30мм*20мм (далі - Товар) код за ДК 021:2015 22990000-6 — Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Очікувана вартість1 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотопапір глянцевий А4 (20 арк.)
Очікувана вартість128,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка касова 80мм 19м (ДК 021: 2015: 22993000-7 - Фоточутливі, термочутливі та термографічні папір та картон)
Очікувана вартість6 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопапір для медичного обладнання (НК 024:2023 61901 Папір для медичного принтеру)
Очікувана вартість6 280,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотопапір А4
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка для аналізатора Термо
Очікувана вартість806,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro