Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22992000-0»
-
ID: UA-2026-07-29-005813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон палітурний
Очікувана вартість5 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір гофрований
Очікувана вартість52,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір картонний,фотопапір А4
Очікувана вартість315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробки для архіву (стандарт)
Очікувана вартість19 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-002133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір картонний для зшивання документів за кодом ЄЗС ДК 021:2015 22920000-0 папір або картон ручного виготовлення.
Очікувана вартість5 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-000767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон листовий ( шкіра композиційна )
Очікувана вартість364,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 22990000-6 — Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Очікувана вартість140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-012623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір, картон
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено25 трав. 16:33
Прийом пропозицій25 трав. 16:33 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість172 815,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-000093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (картон А-4 для для Вінницького обласного центру зайнятості)
Очікувана вартість9 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-001074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Очікувана вартість18 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-009434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон для підшивки документів А4
Очікувана вартість382,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-013091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту взуття
Очікувана вартість1 555,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-18-004700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (22993000-7 Фоточутливі, термочутливі та термографічні папір та картон).
Очікувана вартість7 206,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-002176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 22992000-0 Папір або картон ручного виготовлення (Папір А-4,500л 80г/м)
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-19-006069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 22990000-6 по ДК 021:2015 – Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (Матеріал палітурний), РПЗ. 9.29.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено19 січ. 12:23
Прийом пропозицій19 січ. 12:23 – 27 січ. 10:00Очікувана вартість324 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-21-001213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (код за ДК 021:2015 - 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей)
Очікувана вартість71 930,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-011167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя (22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей)
Очікувана вартість1 310,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-018042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон Umka Color 450 г/м2 А4; код ДК 021:2015 22990000-6 "Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей".
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-21-015620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрафічний картон формату А4
Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-20-013169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А-4
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro