Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22991000-3»
-
ID: UA-2026-08-19-003207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір газетний
Очікувана вартість12 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір газетний
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015:22990000-6 «Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей» (Папір газетний 45 г/м2 500 арк. А4)
Ім'я:Сергій Володимирович ШевченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:13962350Очікувана вартість3 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка біла 57х25 зовн.№1
Очікувана вартість1 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір газетний
Ім'я:Андрушко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675954500 Факс:+380365721160ЄДРПОУ:01999907Очікувана вартість5 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість1 614,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 22991000-3 Газетний папір
Ім'я:ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір газетний 45г/м2 А4 500 аркушів, код ДК 021:2015:22991000-3-Газетний папір
Очікувана вартість5 560,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір газетний
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість23 829,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари-папір газетний
Очікувана вартість531,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Очікувана вартість5 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-005598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір газетний 45г/м2 А4 500 аркушів, код ДК 021:2015:22991000-3-Газетний папір
Ім'я:Совінський Тарас АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380673981610 Факс:+380382795959ЄДРПОУ:03198563Очікувана вартість12 872,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір газетний А-3 згідно ДК 021:2015 код 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Ім'я:Пономаренко Світлана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442358042 ЄДРПОУ:39007616Оголошено30 черв. 12:14
Прийом пропозицій30 черв. 12:14 – 8 лип. 17:00Очікувана вартість104 711,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-012212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір газетний
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість9 846,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-009440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипапір газетний А-4
Очікувана вартість243,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-000722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 22991000-3 Газетний папір
Ім'я:ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-009821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А4 45г 500арк
Ім'я:Підгорна Ірина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989384119 Факс:+380535791544ЄДРПОУ:44023823Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-007433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір газетний 45г/м2 А4 500 аркушів, код ДК 021:2015:22991000-3-Газетний папір
Очікувана вартість5 997,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-012824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір газетний
Очікувана вартість569,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-007911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір газетний 45г/м2 А4 500 аркушів, код ДК 021:2015:22991000-3-Газетний папір
Очікувана вартість1 199,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro