Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22900000-9»
-
ID: UA-2026-08-27-006298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермострічка ТОР
Оголошено27 серп. 13:33
Прийом пропозицій27 серп. 13:33 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКартон А4 (210мм х 300 мм).
Оголошено27 серп. 10:05
Прийом пропозицій27 серп. 10:05 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямигазетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей
Оголошено26 серп. 10:07
Прийом пропозицій26 серп. 10:07 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-26-000695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 CPV 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей» Картон
Оголошено26 серп. 09:11
Прийом пропозицій1 вер. 14:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка діаграмна
Очікувана вартість1 337,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіаграмна стрічка
Очікувана вартість1 872,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:22900000-9 Друкована продукція різна (Інформаційний банер з друкованим зображенням 1000х800 мм)
Очікувана вартість2 472,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей (Термопапір у рулонах покритий спеціальним реактивним шаром 80/19)
Очікувана вартість28 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та іншій некрейдований папір, або картон для графічних цілей (Паперовий наповнювач - зелений (250 грам)
Ім'я:Майоров Євгеній ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380443716165,380675809559 ЄДРПОУ:02070884Очікувана вартість960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція різна
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція
Очікувана вартість4 089,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015-22900000-9 - Друкована продукція різна
Очікувана вартість47 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системижурнали різні, особові картки
Очікувана вартість4 285,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22990000-6 - Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілей;Стрічка діаграмна
Ім'я:Кваснєвська Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380677503259 ЄДРПОУ:41164790Очікувана вартість1 074,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидрукована продукція різна
Очікувана вартість1 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанер 3м*2 м
Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБігові номери
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНагородна продукція (наліпки з логотипом)
Ім'я:Кашпіровський Микола АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380992003778 ЄДРПОУ:44318536Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДркована продукція: афіша, вимпели
Ім'я:Федоренкова Тетяна ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975358888 ЄДРПОУ:01290170Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 22900000-9 «Друкована продукція різна»
Очікувана вартість11 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro