Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22852100-8»
-
ID: UA-2026-09-02-008074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвидкозшивачі та супутнє приладдя
Очікувана вартість188 778,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапки,файли,швидкозшивачі
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість3 076,38 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитека на резинці, тека планка, тека файлова
Очікувана вартість1 656,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвидкозшивач картон 100531 0,40мм Файл для документів А4 + 30мкм BM.3800-у (1уп-100шт) (30) Папка на кнопці А5 BM.3936-00 глянцевий прозорий пластик, прозора (6/120) Швидкозшивач пластиковий з притискною планкою А4 BM.3371-99 асорті 10мм (5/125) Папка-куточок А4 1434-25-A зелена
(10) Папка-куточок А4 1434-24-A червона (10) Папка-куточок А4 1434-22-A синя (10) Папка-планшет А4 BM.3415-01 чорний PVC (1/60) Файл для документів А4 + 50мкм FR-2050 глянц на 11 отворів Fresh Up (1уп-100шт) Папка на кнопці А4 BM.3943-74 BELL ARABESKI, напівпрозора, блакитно-персикова (12) Очікувана вартість966,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканцелярські товари (папки, папки-реєстр.)
Очікувана вартість1 185,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитека картонна на зав'язках, тека файлова, тека на резинці, тека куточок
Очікувана вартість942,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФайл-карманець, папка-швидкозшивач, папка-реєстратор
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвидкозшивачі та супутнє приладдя (Папка з 100 файлами, Тека з 80 файлами, Тека-бокс пластикова А4 на липучці, Тека-куточок, Тека на 2 кільця А4, Тека-нак на 4 кільця А4, Тека-реєстратор 50 мм А4, Тека-реєстратор 70 мм, Тека-швидкозшивач А4 з перфорацією, Файл Optima А4 50 мкм пач 100 шт, Файл А4
100 мкм пач 20 шт) Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість16 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлей, папки, канцелярське приладдя
Очікувана вартість12 606,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШвидкозшивачі та супутнє приладдя
Оголошено6 серп. 09:58
Прийом пропозицій6 серп. 09:58 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість366 073,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапка на 20 файлів, Папка-файл А4+40мкм,KADR глянцева факткра 100шт/уп Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)22850000-3 - Швидкозшивачі та супутнє приладдя
Очікувана вартість341,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапка для паперу, швидкозшивач картонний, папка-швидкозшивач, папка-конверт, папка 20 файлів, папка пластикова, файл А4, лоток для паперів
Очікувана вартість2 895,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) 22850000-3 - Швидкозшивачі та супутнє приладдя (Швидкозшивачі, теки, файли)
Очікувана вартість11 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапки
Ім'я:Вуколова Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість212,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапка-реєстратор А4 Axent 5см Prestige +двосторон (синя) зібраний Файл А4+ Economix 40мкм глянц (100шт/пач)(20пач/ящ)
Очікувана вартість593,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФайли А4
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапка справа архів; Папка з файлами 40 шт; Папка з файлами 60 шт; Папка реєстратор
Ім'я:Хоманчук Галина АнаніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385630111 Веб сайт: ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість884,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФайли А4
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФайли А4
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-24-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвидкозшивач пластиковий А4 BM.3331-99 асорті PROFESSIONAL РVC з перфорацією (10/900) Швидкозшивач пластиковий А4 NORMA 5262-06 помаранчевий прозор.верх,з європерф.,глянц. (10) Швидкозшивач пластиковий А4 NORMA 5262-01 чорний прозор.верх,з європерф.,глянц. (10) Швидкозшивач пластиковий А4
NORMA 5262-03 червоний прозор.верх,з європерф.,глянц. (10) Швидкозшивач пластиковий А4 NORMA 5262-04 зелений прозор.верх,з європерф.,глянц. (10) Файл для документів А4+ 100мкм FR-20100 на 11 отворів, глянцеві Fresh Up (1уп-20шт) Файл для документів А4 + 30мкм FR-20-30/FR-2030 глянц на 11 отворів Fresh Up (1уп-100шт) (20) Папка на зав'язку 100500 (картон 0,3мм) (50) Очікувана вартість430,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro