Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22840000-0»
-
ID: UA-2026-08-19-010981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Продавець" зобов’язується передати, а "Покупець" прийняти та оплатити на умовах даного договору за альбоми, зазначені у накладній (згідно з ДК 021:2015: 22840000-0 - альбоми)
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАльбоми для новонароджених
Ім'я:Середюк Валерія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380633667060 Факс:+380485621862ЄДРПОУ:04056842Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСувенірна продукція (альбом)
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, призначена для відзначення, нагородження (Фотоальбом)
Очікувана вартість1 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАльбом для немовлят, за кодом ДК 021:2015 – 22840000-0 «Альбоми для зразків»
Очікувана вартість11 666,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАльбоми для зразків ( фотоальбом українських державних символів у народній вишивці і ткацтві "Нетлінні", подарункова книга "День Вишиванки" )
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотоальбом
Ім'я:Скубрій Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено23 лип. 16:55
Прийом пропозицій23 лип. 16:55 – 31 лип. 11:00Очікувана вартість639 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-008882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАльбом презентаційний
Очікувана вартість1 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 22840000-0 Альбоми для зразків
Очікувана вартість61 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-003253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні альбомим
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А-4
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А-4
Очікувана вартість99 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-008591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотоальбоми
Ім'я:Середюк Валерія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380633667060 Факс:+380485621862ЄДРПОУ:04056842Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-012455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАльбоми схем по діям екіпажу в особливих випадках в польоті
Ім'я:Рубаник Олена ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536758237 Факс:+380536631024Веб сайт: ЄДРПОУ:43041752Очікувана вартість63 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-011818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАльбом в асортименті, Альбом в асортименті
Очікувана вартість3 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-008678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотоальбом 200х200мм (на виконання «Програми «Популяризація туристичного потенціалу Кам'янець-Подільської міської територіальної громади на 2026-2028 роки» )
Очікувана вартість21 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-004561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиіНФОРМАЦІЙНІ АЛЬБОМИ
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-011265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАльбоми для зразків
Очікувана вартість8 860,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-005695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 22840000-0 Альбоми для зразків ( Альбом для фотографій )
Ім'я:Любов РадченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380671027973, +380677417975 ЄДРПОУ:42406274Очікувана вартість2 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-009272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидрукований фотоальбом «Шматочки вирваного з вічності життя»
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість31 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro