Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22822000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-010852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБланки
Оголошено1 вер. 17:17
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-010056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБланки (ДК 021:2015 22820000-4 Бланки)
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено28 серп. 16:06
Прийом пропозицій28 серп. 16:06 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-013834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШляховий лист (код ДК 021:2015 –22820000-4 Бланки)
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція (бланки) за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 22820000-4 Бланки (22822100-9)
Очікувана вартість75 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБланки
Очікувана вартість3 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБланки (код ДК 021:2015: 22820000-4 - Бланки)
Очікувана вартість344,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартка первинного обліку
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБланк ділового листування: «Виконавчий комітет Харківської міської ради»
Оголошено19 серп. 11:28
Прийом пропозицій19 серп. 11:28 – 27 серп. 00:05Очікувана вартість11 125,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 22820000-4 Бланки (бланки на замовлення)
Очікувана вартість6 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБланки (довідка 025-9/0 А4 офсет 100шт)
Очікувана вартість12 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодяка
Очікувана вартість80,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 22820000-4 Бланки (бланки на замовлення)
Очікувана вартість540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарська свідоцтво про смерть А4 об (код ДК 021:2015 –22820000-4 Бланки)
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоліграфічна продукція (код ДК 021:2015 –22820000-4 Бланки)
Очікувана вартість8 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧисті обкладинки (ф.50*30,5) (22822000-8- формуляри) ( ДК 021:2015:22820000-4-Бланки)
Ім'я:Черничинець Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332280794 Факс:+380332280794ЄДРПОУ:35123898Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБланки результатів клінічних досліджень
Очікувана вартість1 476,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсобова картка працівника А4, картон односторонього крейдування (ДК 021:2015 22820000-4 Бланки (22822000-8 Формуляри))
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБланк ділового листування: «Виконавчий комітет Харківської міської ради»
Оголошено4 серп. 14:22
Прийом пропозицій4 серп. 14:22 – 12 серп. 00:05Очікувана вартість11 125,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-004882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФормуляри (Формуляр читача)
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБланки (каталожні картки ліновані з отвором)
Очікувана вартість510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro