Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22817000-0»
-
ID: UA-2026-08-28-004006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩоденник діловий
Очікувана вартість9 100,82 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлокноти, щоденники та органайзери
Очікувана вартість54 770,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩоденник недатований А6 ART в клітинку білий блок Ю1040 In fire АРКУШ (10)
Очікувана вартість75,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакладки пластикові з клейким шаром BM.2301-98 Neon 45х12мм 5х20арк асорті JOBMAX (48/576) Щоденник датований 2026 BM.21120-02 STYLE A5 синій, бумвініл/поролон (20)
Очікувана вартість291,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція різна
Ім'я:Оксана ЩавінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380442984955, +380677425647 Веб сайт: ЄДРПОУ:37318438Очікувана вартість18 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖурнали реєстрації взяття крові на серологічні маркери
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩоденники
Очікувана вартість9 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлокнот А6, щоденник А5 не датований
Очікувана вартість50 508,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига обліку, папір для нататок, діловий щоденник, блокнот
Очікувана вартість6 996,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩоденники недатовані,блокноти
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість2 786,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали (Журнали та книги для ведення обліку освітнього процесу ЗДО та ЗЗСО)
Оголошено27 лип. 15:14
Прийом пропозицій27 лип. 15:14 – 4 серп. 02:00Очікувана вартість522 715,63 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-003031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали (щоденник)
Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩоденники недатовані (Щоденники та персональні органайзери 22817000-0)
Очікувана вартість21 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали (Книга канцелярська, щоденники, планінги)
Очікувана вартість4 252,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДілова книга 192 аркушів. Ф-А4
Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодарункова продукція
Очікувана вартість23 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-009781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК:021:2015:22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали ( Книга бракеражу сирої продукції; формуляр читача; щоденник бібліотеки).
Очікувана вартість1 155,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-001901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩоденик не датований
Очікувана вартість2 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-005674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір для записів,щоденник недатований,свідоцтва
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість946,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-004917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:22817000-0 Щоденники та персональні органайзери
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro