Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22813000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-009903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлокнот А4, Блок паперу Декор кл. 90х90х40мм, Книга записна А4 96арк
Очікувана вартість2 009,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаперові чи картонні реєстраційні журнали
Очікувана вартість12 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига складського обліку 100арк
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість4 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаперові чи картонні реєстраційні журнал (журнал обліку)
Очікувана вартість4 151,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість1 298,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасова книга А5, 100 арк., с/к горизонтальна (за кодом ДК 021-2015(CPV): 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали)
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -22810000-1 Паперові чи картонні рєестраційні журнали
Очікувана вартість3 185,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига складського обліку
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість258,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість1 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКниги по батьківській платі А4
Очікувана вартість1 505,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-133; 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали (Книга обліку розрахункових операцій)
Оголошено17 серп. 14:06
Прийом пропозицій17 серп. 14:06 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість2 143,42 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-004098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Ім'я:Поліщук Олександр РуслановичE-mail: [email protected] Телефон: +380434235232 Факс:+380434235232ЄДРПОУ:13312505Очікувана вартість3 635,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція ( класні журнали ,особові справи) за ДК 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Очікувана вартість26 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖурнали за кодом ДК 021:2015 (CPV) : 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Очікувана вартість3 024,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖурнал реєстрації аварій при наданні мед допомоги ВІЛ інфікованим А4 50 Журнал складського обліку А4-100 т/о Журнал обліку наркотичних препаратів та психотропних речовин на постах А4 100 Журнал обліку руху хворих та реєстр вимірювання температури А4 150 Журнал обліку наркотичних препаратів та
психотропних речовин у відділеннях А4 50 Журнал обліку відділ отриманих і викор. л/з та м/в А4 100 Журнал обліку фактично отриманих і викор. л/з та м/в постами А4 110 Журнал запису оперативних втручань в стаціонарі А4 105 Очікувана вартість3 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига ОРО (піврічна)
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига складського обліку
Очікувана вартість156,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖурнали (ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали)
Очікувана вартість4 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПогосподарські книги (ДК 021:2015:22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали)
Очікувана вартість31 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига відомостей, щоденник
Очікувана вартість349,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro