Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22600000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-007488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали до друкуючих пристроїв (чорнила)
Ім'я:Ромаскевич Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445276511 ЄДРПОУ:14321469Оголошено31 серп. 14:55
Прийом пропозицій31 серп. 14:55 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-30-000436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧорнила
Оголошено30 серп. 16:33
Прийом пропозицій30 серп. 16:33 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧорнила для Canon
Оголошено29 серп. 12:50
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери з чорнилами для принтеру
Очікувана вартість4 136,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧорнило ColorWay Canon (Друкарська фарба)
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:22610000-9 Друкарська фарба (Контейнер з чорнилом - 1 шт чорна, 3 шт кольорова)
Очікувана вартість1 396,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер з чорнилом Epson 664
Ім'я:Собчук Мирослава ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384041011 ЄДРПОУ:38281928Очікувана вартість1 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукарська фарба
Очікувана вартість11 508,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧорнило WWM EPSON L3100/3110/3150 4х 140г
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22610000-9 Друкарська фарба (Друкарська фарба)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Очікувана вартість5 481,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-02-009310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧорнило Epson.
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер з чорнилом
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні матеріали до оргтехніки
Очікувана вартість1 508,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичорнила
Ім'я:Мирослава ГодованюкE-mail: [email protected] Телефон: +380976373727 Веб сайт: ЄДРПОУ:36540974Очікувана вартість640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:22610000-9 "Друкарська фарба" (Чорнило)
Очікувана вартість1 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧорнило Epson
Очікувана вартість650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧорнило до принтерів
Очікувана вартість589,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукарська фарба
Очікувана вартість64 306,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДРУКАРСЬКА ФАРБА
Очікувана вартість396,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧорнила Epson 103
Очікувана вартість1 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro