Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22521000-8»
-
ID: UA-2026-08-27-003153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22520000-1 Обладнання для сухого витравлювання (Штампувальне обладнання)
Очікувана вартість883,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечатка (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість5 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечатки круглі на автоматичному корпусі, штампи на автоматичному корпусі
Ім'я:Самойленко Федір МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380956536127 ЄДРПОУ:04851120Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтемпельна продукція
Очікувана вартість870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 22520000-1 "Обладнання для сухого витравлювання"
Очікувана вартість955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОснащення до штампу 4927 (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість11 938,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи647: Печатка d40 мм (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість12 974,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи646: Печатка d40 мм (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість14 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи644: Печатка d40 мм (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість14 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтамп
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечатки діаметром 40 мм в автоматичному корпусі та штамп в автоматичному корпусі
Ім'я:Корженко Анастасія ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512301960 Факс:+380512301960ЄДРПОУ:05410582Очікувана вартість2 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтампи - 22520000-1 Обладнання для сухого витравлювання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГербова печатка міської ради
Ім'я:Нікітюк Сергій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380433250100 Факс:+380433250099ЄДРПОУ:34227893Очікувана вартість910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечатка
Ім'я:Клушкіна Наталія ЄвгеніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463325175 Факс:+380463325175ЄДРПОУ:33015993Очікувана вартість1 212,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22520000-1 Обладнання для сухого витравлювання
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення печаток
Очікувана вартість4 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 22521000-8 Штампувальне обладнання. Подушка штемпельна
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТавра повірочні зразка 2027 року, шифри «РЛ», «ПХ», «РТ»
Оголошено30 лип. 14:40
Прийом пропозицій30 лип. 14:40 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість820 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-009365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОснащення до штампів та круглих печаток.
Очікувана вартість2 073,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 22521000-8 Штампувальне обладнання. Оснастка для штампа.
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro