Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22459000-2»
-
ID: UA-2026-08-18-007619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту Таблички, знаки та плакати (Північне ТУОМ)
Оголошено18 серп. 14:17
Прийом пропозицій18 серп. 14:17 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-011714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластикові картки е-квитка на проїзд в громадському транспорті
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015- 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту (наліпки)
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтікерпак для проведення Всеукраїнського тренінгу "Професійна стійкість та кар’єрна самореалізація молоді в умовах відновлення"
Очікувана вартість725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22459000-2 Квитки (бланки квитків концертних вхідних)
Очікувана вартість11 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиквитки на відвідування зоопарку
Очікувана вартість7 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукцію, призначену для відзначення та нагородження до Дня молоді: Стікерпаки А5(код за ДК 021: 2015 22459100-3 — Рекламні стікери та стрічки)
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвитки з нумерацією
Очікувана вартість30 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвитки на квартирник «БІЛЬШЕ». Звучи
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-18-000473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиквитки
Ім'я:Дранчук Валентина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380993274309 Факс:+380993274309ЄДРПОУ:03041376Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБланки квитків
Очікувана вартість9 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвитки
Очікувана вартість48 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-002876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвитки
Очікувана вартість16 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-009309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвитки на концерт
Очікувана вартість99 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту Плакати та знаки безпеки для потреб Південного ТУОМ
Ім'я:Чорна Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380635252482 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено12 черв. 11:15
Прийом пропозицій12 черв. 11:15 – 22 черв. 11:00Очікувана вартість71 953,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-000311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиквитки на концерт Артема Пивоварова з метою організації культурно-масового заходу в рамках реалізації Програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України на 2025–2026 роки
Очікувана вартість99 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-008046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:22459100-3 наклейки дорожньої безпеки
Очікувана вартість166,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-012040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвитки на організацію зустрічі з мешканцями дельфінарію приуроченого до Дня останнього дзвоника
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-000333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвитки
Очікувана вартість8 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-012245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвитки - 10 000 шт.
Очікувана вартість3 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro