Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22458000-5»
-
ID: UA-2026-08-28-007460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДрукована продукція, код 22450000-9 за ДК 021:2015 «Друкована продукція з елементами захисту»
Оголошено28 серп. 14:29
Прийом пропозицій28 серп. 14:29 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційний банер (ДК 021:2015: 22458000-5 Друкована продукція на замовлення)
Очікувана вартість426,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція на замовлення : інформаційний банер
Очікувана вартість426,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційний банер
Очікувана вартість426,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція на замовлення
Очікувана вартість3 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСамоклеюча плівка із зображенням
Очікувана вартість4 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту( стенд інформаційний )
Очікувана вартість3 498,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаліпка інформаційна
Ім'я:Дубик Світлана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380678040038 Факс:+380324848036ЄДРПОУ:26359951Очікувана вартість4 497,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційний банер
Ім'я:Гаража Аліна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380935461548 Факс:+380935461548ЄДРПОУ:02215874Очікувана вартість426,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсновна картка погосподарського об’єкту
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція, банери
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанери
Ім'я:КП ДніпроАртСтейдж ДМРE-mail: [email protected] Телефон: +380502845302 Веб сайт: ЄДРПОУ:42587109Очікувана вартість3 249,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання наклейок
Очікувана вартість2 072,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаліпка "Калачівка 120 років"
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту (Банери, Композитна табличка )
Очікувана вартість7 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДизайн та виготовлення афіш до Дня міста Борислава
Ім'я:Кекіс Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324852022 Факс:+380324852022ЄДРПОУ:37943004Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПам'ятна адреса
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБілборд
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанер 3х2
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФото "Герої", ПВХ 5мм, 1100х800мм
Очікувана вартість31 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro