Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22412000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-011057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМарки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Оголошено1 вер. 17:41
Прийом пропозицій1 вер. 17:41 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМарки
Очікувана вартість4 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМарки
Очікувана вартість1 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМарки поштові
Очікувана вартість144 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМарка поштова стандартна U
Очікувана вартість240 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМарки поштові номіналом "U". (За ДК 021:2015 код 22410000-7 - Марки).
Очікувана вартість2 000 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22410000-7 Марки
Очікувана вартість24 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямизнаки поштової оплати (ЗПО) марки поштові
Оголошено7 серп. 11:08
Прийом пропозицій7 серп. 11:08 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість554 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-011790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМарка поштова стандартна U
Оголошено6 серп. 19:43
Прийом пропозицій6 серп. 19:43 – 14 серп. 08:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-007122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаки поштової оплати
Очікувана вартість749 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаки поштової оплати (поштові марки " Тризуб. Честь", (код ДК 021:2015 22410000-7 Марки).
Ім'я:Марченко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380662173980 ЄДРПОУ:04390191Очікувана вартість1 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМарки поштові
Оголошено31 лип. 12:03
Прийом пропозицій31 лип. 12:03 – 10 серп. 01:00Очікувана вартість120 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-003887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаки поштової оплати
Очікувана вартість2 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМарки
Ім'я:Юлія ФатікзяноваE-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт: ЄДРПОУ:14005581Очікувана вартість20 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаки поштової оплати
Очікувана вартість160 008,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22410000-7 Марки
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість12 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки поштової оплати
Оголошено9 лип. 16:56
Прийом пропозицій9 лип. 16:56 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість624 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-006862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 22410000-7 Марки
Очікувана вартість99 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-003534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМарка поштова стандартна U
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість4 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-007116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМарки та марковані конверти
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість7 549,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro