Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22400000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-007658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтудентські квитки державного зразка
Оголошено2 вер. 14:12
Прийом пропозицій2 вер. 14:12 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-005996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоштові марки (Закарпатська область)
Оголошено2 вер. 14:16
Прийом пропозицій2 вер. 14:16 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМарки поштові (Львівська область), згідно з кодом ДК 021:2015: 22410000-7 «Марки»
Оголошено2 вер. 11:44
Прийом пропозицій2 вер. 11:44 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-011057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМарки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Оголошено1 вер. 17:41
Прийом пропозицій1 вер. 17:41 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНаліпки або еквівалент ДК 021:2015: 22450000-9 — Друкована продукція з елементами захисту
Оголошено1 вер. 09:38
Прийом пропозицій1 вер. 09:38 – 17 вер. 09:26 -
ID: UA-2026-08-31-011747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки поштової оплати (поштові марки)
Оголошено31 серп. 17:35
Прийом пропозицій31 серп. 17:35 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтудентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Оголошено31 серп. 15:07
Прийом пропозицій31 серп. 15:07 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 "22410000-7 Марки" (Знаки поштової оплати)
Оголошено31 серп. 12:06
Прийом пропозицій31 серп. 12:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтудентські квитки державного зразка
Оголошено28 серп. 17:24
Прийом пропозицій28 серп. 17:24 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-010943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаталог виставки в рамках проєкту «ЛНАМ:розархівація» (ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібники)
Оголошено28 серп. 17:16
Прийом пропозицій28 серп. 17:16 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки поштової оплати (поштові марки)
Оголошено28 серп. 15:28
Прийом пропозицій28 серп. 15:28 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДрукована продукція, код 22450000-9 за ДК 021:2015 «Друкована продукція з елементами захисту»
Оголошено28 серп. 14:29
Прийом пропозицій28 серп. 14:29 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтудентські квитки державного зразка (код ДК 021:2015: 22450000-9:Друкована продукція з елементами захисту)
Оголошено28 серп. 11:25
Прийом пропозицій28 серп. 11:25 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоштові марки "U" - код за ЄЗС ДК 021:2015 22410000-7 Марки
Оголошено27 серп. 15:02
Прийом пропозицій27 серп. 15:02 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗахисна пломба наклейка саморуйнівна
Оголошено26 серп. 11:51
Прийом пропозицій1 вер. 10:00 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-004336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтудентські квитки державного зразка ДК 021:2015 – 22450000-9 — Друкована продукція з елементами захисту
Оголошено26 серп. 11:35
Прийом пропозицій26 серп. 11:35 – 3 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-26-001928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтудентські квитки з безконтактним чипом АСОП м.Києва
Ім'я:Козинець Віталій МусійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380445438947 Факс:+380445438947Веб сайт: ЄДРПОУ:05408295Оголошено26 серп. 15:49
Прийом пропозицій26 серп. 15:49 – 4 вер. 10:16 -
ID: UA-2026-08-25-003152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДрукована продукція, код 22450000-9 за ДК 021:2015 «Друкована продукція з елементами захисту»
Оголошено25 серп. 10:56
Прийом пропозицій25 серп. 10:56 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-007619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту Таблички, знаки та плакати (Північне ТУОМ)
Оголошено18 серп. 14:17
Прийом пропозицій18 серп. 14:17 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2022-02-10-003046-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощені торги із застосуванням електронної системи закупівельТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Ім'я:0000000000E-mail: 0000000000000000000 Телефон: 0000000000000 Веб сайт:0000000000000000000000ЄДРПОУ:00000000Оголошено10 лют. 2022 10:23
Прийом пропозицій10 лют. 2022 10:23 – 21 лют. 2022 18:00