Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22310000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-009724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеморіальні фотопортрети на пам'ятник
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення та поставка фотографій
Очікувана вартість4 732,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПредмети ритуальної належності (фотографії (портрети) загиблих воїнів на "Стелу пам'яті")
Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконверти різні
Ім'я:Олексієнко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380985015345 ЄДРПОУ:30740951Очікувана вартість429,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 22310000-6 Поштові листівки (портрети загиблих захисників України)
Очікувана вартість477,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотографії під склом загиблих Захисників/Захисниць України для вшанування пам'яті - код ДК 021:2015 22310000-6 Поштові листівки (22315000-1 Фотографії)
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали та продукція, призначені для відзначення, нагородження, а також забезпечення проведення протокольних заходів, а саме: Листівка Євро на дизкартоні з тисненням золотом
Ім'я:Юлія ФатікзяноваE-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт: ЄДРПОУ:14005581Очікувана вартість45 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотопортрети ретушовані
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифотокартки загиблих Героїв Ізмаїлу
Ім'я:Тірон Ольга МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484120087 Факс:+380484120087Веб сайт: ЄДРПОУ:20953156Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМакети з фото для оформлення меморіалу для вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців під час військової агресї росії проти України
Ім'я:Аліна Броніславівна КліяненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380535531659 ЄДРПОУ:04381571Очікувана вартість8 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для фотовиставки «Історія в об’єктиві. Сарненщина у світлинах Василя Сосюка» (фото В.Сосюка 30х40, фото В.Сосюка 40х60, фото "Чорниця фест")
Очікувана вартість5 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартини
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонверт А5
Очікувана вартість48,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФото на склі
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітлини загиблих (померлих) захисників на фотосклі
Оголошено18 серп. 18:00
Прийом пропозицій18 серп. 18:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість675 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-011242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортрети для облаштування алеї пам'яті
Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоштові картки
Очікувана вартість9 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеморіальна дошка з композиту
Ім'я:Березовська Людмила ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380999652374 ЄДРПОУ:04381938Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортрети для облаштування алеї пам'яті
Очікувана вартість46 789,99 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенди із світлиною загиблого Героя 1,3*0,м ПВХмм УФдрук
Очікувана вартість44 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro