Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22211000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-000153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеріодичні спеціалізовані видання
Ім'я:Олександр ФедченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674790960 Веб сайт: ЄДРПОУ:08138347Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеріодичне спеціалізоване видання "Порошкова металургія" "1-2 2025 Періодичне спеціалізоване видання "Порошкова металургія" "3-4 2025 Періодичне спеціалізоване видання "Порошкова металургія" "5-6 2025
Очікувана вартість18 540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗбірник наукових праць ДНДІ ВС ОВТ Випуск №2(28)2026 та Науково-технічний журнал Випробування та сертифікація №2(12)2026
Ім'я:Долгополов Володимир АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380967227083 ЄДРПОУ:26614573Очікувана вартість20 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖурнал "Заробітна плата" та "Журнал Заробітна плата Спецвипуск" ( чотири комплекти поквартально) (22212000-9 - Періодичні видання)
Ім'я:Жанна Зотівна ПятаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380673130533 Веб сайт: ЄДРПОУ:03356571Очікувана вартість13 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-011024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеріодичні спеціалізовані видання
Оголошено8 лип. 17:16
Прийом пропозицій8 лип. 17:16 – 17 лип. 12:00Очікувана вартість99 933,32 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-011869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оформлення передплати на друковані медіа
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385193250 Факс:+380385193250ЄДРПОУ:05537756Очікувана вартість3 368,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-005819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеріодичні спеціалізовані видання "Науковий вісник".
Ім'я:Корпан Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380432556565 ЄДРПОУ:02139682Очікувана вартість5 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-003349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазети (Медичний Вісник+)
Очікувана вартість26 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-013916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22211000-2 Періодичні спеціалізовані видання
Очікувана вартість1 052,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-007617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційний вісник
Очікувана вартість5 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-002275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗбірник наукових праць ДНДІ ВС ОВТ Випуск №1(27)2026 та Науково-технічний журнал Випробування та сертифікація №1(11)2026
Ім'я:Долгополов Володимир АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380967227083 ЄДРПОУ:26614573Очікувана вартість20 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-014704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поставки електронного періодичного журналу «Вища освіта в Україні. Нормативно-правове регулювання» (код ДК 021:2015: 22210000-5 Газети)
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-011845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаза даних "Платформа Бухгалтерії" за рівнем "Головбух" (право на використання на 12 міс.)
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-004611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеріодичне видання "Ціноутворення у будівництві" (код 22210000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість8 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-011396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оформлення передплати на періодичні друковані медіа згідно з замовленням та послуга з доставки друкованих медіа
Очікувана вартість10 316,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-000484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:22210000-5 Газети (Послуги з надання доступу до електронних журналів)
Очікувана вартість22 033,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-010566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖурнал "WorkSafe.UA Безпека та здоров`я на роботі"
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-012673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеріодичні спеціалізовані видання( журнали)
Ім'я:Скляренко Лариса МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442396792 Веб сайт: ЄДРПОУ:00019270Очікувана вартість9 500 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-014702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСлово Національної школи суддів України
Ім'я:Панасенко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445970936 Факс:+380445970930Веб сайт: ЄДРПОУ:37451388Оголошено29 січ. 15:58
Прийом пропозицій29 січ. 15:58 – 6 лют. 10:00Очікувана вартість235 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-27-014135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійні періодичні видання (газети, журнали)
Ім'я:Роговльова Юлія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125578 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125815Оголошено27 січ. 15:37
Прийом пропозицій27 січ. 15:37 – 4 лют. 16:00Очікувана вартість175 439,88 грн
без ПДВЗавершена