Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22130000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-010051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДовідники «DonRest-i» та довідники «БА-DVD»
Оголошено1 вер. 16:31
Прийом пропозицій1 вер. 16:31 – 17 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-02-013218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрук культурологічного видання для інформаційно-аналітичної підтримки супровідної науково-освітньої програми проєкту "170 років з Франком" "Доктор Ф. До 170-річчя з дня народження Івана Франка" , в межах реалізації гранту з УКФ "Великі уродини:170 років з Франком"
Ім'я:Гайдар Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322600995 Факс:+380322767760ЄДРПОУ:02219731Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-02-007513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідники
Очікувана вартість10 032,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 22130000-0 Довідники (Довідники «БА-DVD» та «DonRest-DVD»)
Ім'я:Бовтенко Маргарита МаксимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443743420 ЄДРПОУ:25574630Очікувана вартість12 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідники "DR-DVD" № 148-150, "DR-internet" № 148-150
Очікувана вартість26 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідники «DonRest-Internet» № 148-150, Довідники «DonRest-DVD» № 148-150
Очікувана вартість106 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 22130000-0 - Довідники (довідники)
Ім'я:Матяш Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380990442260 Факс:+380312664031ЄДРПОУ:25575144Очікувана вартість33 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція професійний комплект "Перелік пестицидів 2026" і визначники хвороб та шкідників (цукрові буряки, ріпак, соняшник, кукурудза, зернові колосові культури, ячмінь)
Ім'я:Заславська Олександра СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979046295 ЄДРПОУ:40358308Очікувана вартість3 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідник DR-DVD
Очікувана вартість44 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідники
Очікувана вартість52 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідник "DonRest-диск" №148
Очікувана вартість9 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:22130000-0 Довідники (Довідник “DR - і” №149 (Ел. версія))
Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:22130000-0 Довідники (Довідник “DR - і” №148 (Ел. версія))
Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідник №149
Очікувана вартість9 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідник №148
Очікувана вартість9 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелефонні довідники
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована інформаційна продукція, а саме: Каталог для забезпечення проведення Комплексу заходів з нагоди Дня молоді
Ім'я:Гаврилюк Ольга ЗіновіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380352525695,380352525695 ЄДРПОУ:43459222Очікувана вартість13 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідники
Очікувана вартість12 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідник "DR-i" № 148
Очікувана вартість9 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДовідники
Очікувана вартість63 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro