Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22120000-7»
-
ID: UA-2026-09-01-006640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига "Сакральні споруди Буська: історія і священнослужителі"
Ім'я:Ричель Марія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380326430079,380326421130 ЄДРПОУ:44011315Очікувана вартість24 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22120000-7 Видання (технічні видання)
Очікувана вартість20 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22120000-7 Видання ( для поповнення бібліотечного фонду)
Очікувана вартість24 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи22120000-7 Видання для поповнення бібліотечного фонду
Очікувана вартість17 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями22120000-7 Видання (бланк ТУ)
Оголошено24 серп. 16:12
Прийом пропозицій24 серп. 16:12 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-007540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видання, відтворення та розповсюдження офіційних текстів нормативних документів в сфері стандартизації
Очікувана вартість118 857,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення збірників наукових праць "Геотехнічна механіка" випуски 175, 176, 177, 178 за кодом ДК 021:2015 22120000-7 "Видання"
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКниги
Очікувана вартість62 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція
Очікувана вартість1 404,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗбірка "Вертеп", Збірка "Елементи нематеріальної культурної спадщини Миколаївщини"
Очікувана вартість40 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання
Очікувана вартість2 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція
Очікувана вартість1 548,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтатистична інформація "Ститистичний бюлетень "Посівні площі сільськогосподарських культур під урожай 2026 року"
Очікувана вартість87,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукована продукція, навчально-методична література для дошкільних закладів "Дитина" (ДК021:2015: 22120000-7 Видання.)
Очікувана вартість4 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічні видання
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Очікувана вартість94 539,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 22120000-7 Видання (Поставка нормативно-технічної документації для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість45 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-09-000196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання (фотокнига "Міжнародна конференція до 125-річчя Миколаївського зоопарку)
Ім'я:Андрусяк Вадим ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380675190685 Факс:+380512556045Веб сайт: ЄДРПОУ:02219760Очікувана вартість24 048,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи2212 друкована продукція
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення книги " Aktus notarius" том 4
Ім'я:Світлана Василівна МоскаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380512370063, +380512370065 Веб сайт: ЄДРПОУ:03494362Очікувана вартість33 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига "Копія Постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2013 №939 (зі змінами - зброшуровано в книгу)"
Очікувана вартість984,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro