Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22113000-5»
-
ID: UA-2026-08-27-006235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидання друковані для поповнення бібліотечного фонду
Оголошено27 серп. 13:26
Прийом пропозицій27 серп. 13:26 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-007396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоповнення бібліотечних фондів
Очікувана вартість99 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвторські книги "Мандруємо Красиловом. 100 років історії."
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість13 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКНИГИ
Очікувана вартість11 899,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХудожня література, код ДК 021:2015 22110000-4 - Друковані книги
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКниги для поповнення бібліотечних фондів
Оголошено14 серп. 16:38
Прийом пропозицій14 серп. 16:38 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-005838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКниги
Очікувана вартість20 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКниги (ЄЗС ДК:021:2015:22110000-4 Друковані книги)
Очікувана вартість31 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 22110000-4 по ДК 021:2015 - Друковані книги (Спеціальна література). РПЗ - 9.390.
Оголошено11 серп. 10:33
Прийом пропозицій11 серп. 10:33 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість11 742,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-010885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 22110000-4 - Друковані книги
Ім'я:Кононенко Вікторія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661471840 ЄДРПОУ:02219406Оголошено10 серп. 17:19
Прийом пропозицій10 серп. 17:19 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість217 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-008611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБібліотечні книги
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДруковані книги
Очікувана вартість3 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКниги для поповнення фондів бібліотек за кодом ДК 021:2015:22113000-5: Бібліотечні книги
Оголошено29 лип. 10:13
Прийом пропозицій29 лип. 10:13 – 6 серп. 10:04Очікувана вартість400 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-003221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБібліотечні книги
Очікувана вартість5 972,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-000192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукції для забезпеченя проведення протокольних заходів (книга Зеновія Гаєцького “Пустомити: від минувшини до сучасності” (480 сторінок загального тексту, 24 повноколірні сторінки вклейки з фотографіями на крейдованому папері, тверда повноколірна обкладинка ламінована плівкою, кріплення – шиття
нитками, тираж – 189 примірників) код за ДК 021:2015 22110000-4 Ім'я:Гловачевський Назар РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380985866995 ЄДРПОУ:04372187Очікувана вартість79 758,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКниги для поповнення бібліотечних фондів
Оголошено21 лип. 11:18
Прийом пропозицій21 лип. 11:18 – 1 серп. 10:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-009866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДруковані книги для поповнення фонду бібліотеки ЖБФФК ЖОР.
Очікувана вартість4 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-008833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021-2015 (CPV): 22110000-4 Друковані книги (Книги для поповнення бібліотечних фондів)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203, 380432553271 ЄДРПОУ:02222147Оголошено17 лип. 15:39
Прийом пропозицій17 лип. 15:39 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість97 812,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-002680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання книг в рамках реалізації проєкту UNICEF " Посилення реагування та готовності місцевих центрів соціальних служб у гуманітарній сфері в Україні"
Очікувана вартість14 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-000673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБібліотечні книги
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro