Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22100000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-010051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДовідники «DonRest-i» та довідники «БА-DVD»
Оголошено1 вер. 16:31
Прийом пропозицій1 вер. 16:31 – 17 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-004031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКнижкова продукція
Оголошено1 вер. 14:10
Прийом пропозицій1 вер. 14:10 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-006235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидання друковані для поповнення бібліотечного фонду
Оголошено27 серп. 13:26
Прийом пропозицій27 серп. 13:26 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-000465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями22110000-4 Друковані книги
Ім'я:Романюк Наталія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380352526732,380352520080,380671711750 ЄДРПОУ:02230572Оголошено27 серп. 08:57
Прийом пропозицій27 серп. 08:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Друковані книги». Дмитренко Ж. «Андрій Сорока («Сорокет»). Герой України з Гнівані».
Оголошено26 серп. 15:07
Прийом пропозицій26 серп. 15:07 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-011123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоповнення бібліотечного фонду (друковані книги)
Оголошено19 серп. 16:13
Прийом пропозицій19 серп. 16:13 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДруковані книги
Ім'я:Оксана ЗаруцькаE-mail: [email protected] Телефон: +380976845514, +380412558505 ЄДРПОУ:04348444Очікувана вартість350 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлакати ;Табличка
Очікувана вартість975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига "Почесні громадяни міста - героя України Охтирка"
Очікувана вартість14 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКниги
Очікувана вартість19 991,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидання "Іван Тобілевич (Карпенко-Карий)"
Очікувана вартість16 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига автора Пасічник Миколи "Ти вже важча за снаряд"
Очікувана вартість11 999,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКниги для поповнення бібліотечного фонду
Ім'я:Акдерлі Марина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964906975 ЄДРПОУ:44074548Очікувана вартість32 746,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнижкова продукція
Очікувана вартість4 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Очікувана вартість5 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКнига "Сакральні споруди Буська: історія і священнослужителі"
Ім'я:Ричель Марія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380326430079,380326421130 ЄДРПОУ:44011315Очікувана вартість24 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Друкована продукція: книга «Популярні молдавські п’єси для духового оркестру
Ім'я:Ракоча Майя ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373350988 Факс:+380373350753Веб сайт: ЄДРПОУ:04062050Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФізична карта світу, Політична карта світу, Політико-адміністративна карта України
Ім'я:Олександра Лук'янчукE-mail: [email protected] Телефон: +380412420983 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493681Очікувана вартість8 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 22130000-0 Довідники (Довідники «БА-DVD» та «DonRest-DVD»)
Ім'я:Бовтенко Маргарита МаксимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443743420 ЄДРПОУ:25574630Очікувана вартість12 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМапа Дніпропетровської області
Очікувана вартість9 742,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro