Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «22000000-0»
-
ID: UA-2026-09-04-013376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПапки-швидкозшивачі
Ім'я:Коваль Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380362641012 ЄДРПОУ:03068582Оголошено4 вер. 18:14
Прийом пропозицій4 вер. 18:14 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидання друковані для поповнення бібліотечного фонду
Оголошено4 вер. 17:24
Прийом пропозицій4 вер. 17:24 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидання друковані для поповнення бібліотечного фонду
Оголошено4 вер. 16:57
Прийом пропозицій4 вер. 16:57 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 22820000-4 «Бланки» (Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації та Додаток до свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації)
Оголошено4 вер. 15:22
Прийом пропозицій4 вер. 15:22 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-010098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 - 22820000-4 Бланки (Бланки для рентгенологічного відділення, центру нефрології та діалізу, інсультного відділення, ревматологічного центру, ЕНМД)
Оголошено4 вер. 14:59
Прийом пропозицій4 вер. 14:59 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-007403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПапки для переміщення документів; Папки з файлами; Папки-швидкозшивачі
Оголошено4 вер. 13:26
Прийом пропозицій4 вер. 13:26 – 9 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-09-04-005442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями22410000-7 - Марки (Поштові марки)
Оголошено4 вер. 11:56
Прийом пропозицій4 вер. 11:56 – 20 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-002595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКанцтовари (папки у асорт.)
Оголошено4 вер. 10:27
Прийом пропозицій4 вер. 10:27 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-013645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораЖурнали
Оголошено3 вер. 16:57
Прийом пропозицій9 вер. 09:00 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПапка для підпису документів
Оголошено3 вер. 16:53
Прийом пропозицій3 вер. 16:53 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-011640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДрукована продукція (журнали обліку та реєстрації) згідно коду ДК 021:2015: 22810000 - 1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Оголошено3 вер. 15:53
Прийом пропозицій3 вер. 15:53 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДруковані книги (Література для поповнення бібілотечного фонду )
Оголошено3 вер. 15:17
Прийом пропозицій3 вер. 15:17 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБланки посвідчень батьків багатодітної сім'ї, Бланки посвідчень дитини багатодітної сім'ї (ДК 021:2015: 22450000-9 — Друкована продукція з елементами захисту)
Оголошено3 вер. 15:19
Прийом пропозицій3 вер. 15:19 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-004585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПосвідчення про перевірку знань з питань охорони праці
Оголошено3 вер. 11:33
Прийом пропозицій3 вер. 11:33 – 19 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-000469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавчальні посібники, за ДК 021:2015-22110000-4 Друковані книги
Оголошено3 вер. 08:48
Прийом пропозицій3 вер. 08:48 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБібліотечні книги
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено2 вер. 16:35
Прийом пропозицій2 вер. 16:35 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-007658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтудентські квитки державного зразка
Оголошено2 вер. 14:12
Прийом пропозицій2 вер. 14:12 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-005996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоштові марки (Закарпатська область)
Оголошено2 вер. 14:16
Прийом пропозицій2 вер. 14:16 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМарки поштові (Львівська область), згідно з кодом ДК 021:2015: 22410000-7 «Марки»
Оголошено2 вер. 11:44
Прийом пропозицій2 вер. 11:44 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-011057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМарки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Оголошено1 вер. 17:41
Прийом пропозицій1 вер. 17:41 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення