Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19732000-6»
-
ID: UA-2026-08-27-007876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтучні волокна
Оголошено27 серп. 14:34
Прийом пропозицій27 серп. 14:34 – 4 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-20-002982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоліпропіленові чашки Петрі
Очікувана вартість9 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні поліпропіленові приладдя і посуд
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість19 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями19730000-2 — Штучні волокна (Мішок поліпропілен)
Оголошено10 лип. 14:01
Прийом пропозицій10 лип. 14:01 – 22 лип. 11:00Очікувана вартість13 703,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-006166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 19730000-2 по ДК 021:2015 - Штучні волокна (ЗІП до прибиральної техніки). РПЗ - 9.90
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено6 лип. 14:23
Прийом пропозицій6 лип. 14:23 – 16 лип. 10:00Очікувана вартість49 310,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-007694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіброволокно (19730000-2 Штучні волокна )
Очікувана вартість396,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоліпропіленові пробірки
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГільзи поліпропіленові
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість1 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоліпропіленові пробірки
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість14 137,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-005236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно IXPE 3008 AV W 1.0;
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість9 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-012828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка на паркан 2.0*50 до 90%затіінення зелена
Ім'я:Ковалишин Наталія ЙосипівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322765272 Факс:+380322767852ЄДРПОУ:25557301Очікувана вартість5 593,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-008676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021:2015 (CPV): 19730000-2 Штучні волокна (Мікрофібра, 0,9 кг)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-005325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріал (поліпропіленова фібра) для проведення ремонту господарським способом в частині приміщень ПК с.Шевченкове
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-010878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаністри, ємності, контейнери поліпропіленові
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість1 465,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-006823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з поліпропілену
Очікувана вартість7 581,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-004681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиланч-бокс ВПС НР-3 білий 3 ділення (246*208*39мм) (125шт/пак) (код ЄЗС ДК 021:2015 19730000-2 - Штучні волокна (19732000-6 Поліпропілен))
Очікувана вартість98 154,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-007683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з поліпропілену
Очікувана вартість20 665,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-000048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦиліндр мірний з носиком Пробірка центрифужна Планшет для мікротитрування
Очікувана вартість4 321,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-011190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечник до піпет-дозатора Пробірка центрифужна Мікропробірка Воронка лабораторна Мікропробірка Стакани з носиком градуйовані Бутиль
Очікувана вартість13 167,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-004043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 19730000-2 Штучні волокна ( Стрічка п/п 16/1,0 (1,3 км) біла
Очікувана вартість9 987,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro