Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19710000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-013327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаучук СКТН марки А
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Оголошено2 вер. 17:40
Прийом пропозицій2 вер. 17:40 – 18 вер. 17:21 -
ID: UA-2026-08-31-007509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСинтетичний каучук
Очікувана вартість120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛистовий параніт
Очікувана вартість110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПароніт 0,8мм*1,5 м*2,0 м Х+
Ім'я:Войтенко Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380634088233 ЄДРПОУ:03803768Очікувана вартість380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПароніт 0,8мм 500*500
Очікувана вартість90,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипароніт
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПароніт
Очікувана вартість145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехпластина
Очікувана вартість3 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПароніт
Очікувана вартість4 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокладка ущільнююча 38х29х3
Очікувана вартість430,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСинтетичний каучук
Ім'я:Кияниця Олексій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442307341 ЄДРПОУ:24978319Очікувана вартість8 374,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПароніт
Очікувана вартість3 845,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВисокомолекулярний наповнений силіконовий каучук
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Оголошено12 серп. 18:16
Прийом пропозицій12 серп. 18:16 – 20 серп. 18:10Очікувана вартість764 640,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-009694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАзбесто гумовий лист (паронітовий лист ПОН) 2,0ммх1,5мх2м 200С, азбесто гумовий лист (паронітовий лист ПОН) 4,0ммх1,5мх2м 200С (ДК 021:2015 19710000-6 - Синтетичний каучук)
Очікувана вартість6 888,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19710000-6 Синтетичний каучук
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСинтетичний каучук
Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПароніт XB200 1.5 мм 1500х500
Очікувана вартість320,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПароніт
Очікувана вартість2 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічне ущільнення
Очікувана вартість1 770,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПароніт ПОН 3,0 мм листовий 1500x2000 мм
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro