Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19522100-2»
-
ID: UA-2026-08-21-004445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕпоксидна смола (NOVOL Поліефірна смола 1л. 36112)
Ім'я:Тетяна ЧЕРНІКОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:01235573Очікувана вартість584,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕпоксидна смола та затверджувач для епоксидної смоли
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено5 серп. 17:05
Прийом пропозицій5 серп. 17:05 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість28 445,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-005652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола епоксидна
Очікувана вартість1 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕпоксидна підлога
Очікувана вартість45 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола епоксидна, затверджувач
Очікувана вартість2 555,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-001605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСмола епоксидна
Оголошено11 черв. 09:58
Прийом пропозицій11 черв. 09:58 – 19 черв. 12:00Очікувана вартість349 375,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-009277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕпоксидна смола
Оголошено20 бер. 14:21
Прийом пропозицій20 бер. 14:21 – 30 бер. 15:00Очікувана вартість235 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-16-008959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19520000-7 Пластмасові вироби(епоксидне покриття)
Очікувана вартість9 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-005796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-285_19520000-7 Пластмасові вироби (Герметик для різьбових з'єднань обсадних труб)
Оголошено12 бер. 12:06
Прийом пропозицій12 бер. 12:06 – 1 квіт. 12:00Очікувана вартість1 412 900,64 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-03-007534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕпоксидна смола та затверджувач ПЕПА Код ДК ( 021:2015 - 19520000-7 Пластмасові вироби)
Оголошено3 бер. 13:22
Прийом пропозицій3 бер. 13:22 – 11 бер. 12:00Очікувана вартість245 336,52 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-18-015318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола епоксидна Epoxy 520П (пластифікована)
Очікувана вартість7 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-003187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола епоксидна
Очікувана вартість250,00 USD
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-002826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 19520000-7 Пластмасові вироби (Композитний ремонтний матеріал для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість21 312,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-006329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола
Очікувана вартість1 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-015853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба гофрована
Ім'я:Михайлов Владислав ВолодимировE-mail: [email protected] Телефон: 05425659379 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено8 груд. 2025 15:44
Прийом пропозицій8 груд. 2025 15:44 – 16 груд. 2025 10:00Очікувана вартість71 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-26-018601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола епоксидна, затверджувач, контейнер, каністра , склотканина (ДК 021:2025 -19520000-7 Пластмасові вироби)
Очікувана вартість32 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-25-015011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола епоксидна, модифікатор смоли епоксидної
Очікувана вартість1 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-011591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 19520000-7 «Пластмасові вироби» (Смола епоксидна та затверджувач)
Оголошено12 лист. 2025 15:03
Прийом пропозицій12 лист. 2025 15:03 – 20 лист. 2025 08:00Очікувана вартість104 888,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-12-010705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола епоксидна для гідроізоляції стін 1 кг
Ім'я:Марія КонстантиноваE-mail: [email protected] Телефон: +380487375415 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224809Очікувана вартість456,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-000545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕпоксидна смола (ДК 021:2015 19522100-2) Смола епоксидна з затверджувачем
Очікувана вартість658,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro