Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19522000-1»
-
ID: UA-2026-08-21-004445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕпоксидна смола (NOVOL Поліефірна смола 1л. 36112)
Ім'я:Тетяна ЧЕРНІКОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:01235573Очікувана вартість584,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатора19520000-7 Пластмасові вироби (Номенклатура 19522000-1 Смоли) (Смола та затверджувач)
Оголошено6 серп. 10:52
Прийом пропозицій10 серп. 10:00 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість257 400,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-011730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕпоксидна смола та затверджувач для епоксидної смоли
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено5 серп. 17:05
Прийом пропозицій5 серп. 17:05 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість28 445,83 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-009129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола
Очікувана вартість8 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола епоксидна
Очікувана вартість1 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕпоксидна підлога
Очікувана вартість45 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмола епоксидна, затверджувач
Очікувана вартість2 555,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-009585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 19520000-7 Пластмасові вироби (19522000-1 Смоли)
Оголошено21 лип. 15:53
Прийом пропозицій21 лип. 15:53 – 30 лип. 12:00Очікувана вартість3 252 805,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-010868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмоли
Ім'я:Молчанов Олександр ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503520169 Веб сайт: ЄДРПОУ:03291669Очікувана вартість14 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-001605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСмола епоксидна
Оголошено11 черв. 09:58
Прийом пропозицій11 черв. 09:58 – 19 черв. 12:00Очікувана вартість349 375,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-008461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмоли
Ім'я:Молчанов Олександр ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503520169 Веб сайт: ЄДРПОУ:03291669Очікувана вартість49 333,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-001273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19522000-1 Смоли (смола)
Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-000186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодний асфальт
Очікувана вартість6 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-009883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19522000-1 Смоли
Очікувана вартість8 934,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-007463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи1952:(2026) - ДК 021:2015: 19520000-7 — Пластмасові вироби (Іонообмінна смола Resinex MX-11 (упаковка 25 л))
Ім'я:Лещов Євгеній СеменовичE-mail: [email protected] Телефон: +380445255575 Факс:+380445255575ЄДРПОУ:05416952Очікувана вартість20 313,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-007210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСмола Carbo Pur WF (Карбо Пур WF) або еквівалент
Ім'я:Авдоніна Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 Веб сайт: ЄДРПОУ:20055078Оголошено15 квіт. 14:03
Прийом пропозицій15 квіт. 14:03 – 23 квіт. 14:05Очікувана вартість489 429,14 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-26-012568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ (код ДК 021:2015 -19520000-7 Пластмасові вироби)
Очікувана вартість27 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-011886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ (код ДК 021:2015 -19520000-7 Пластмасові вироби)
Очікувана вартість45 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-009277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕпоксидна смола
Оголошено20 бер. 14:21
Прийом пропозицій20 бер. 14:21 – 30 бер. 15:00Очікувана вартість235 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-16-008959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19520000-7 Пластмасові вироби(епоксидне покриття)
Очікувана вартість9 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro