Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19521100-5»
-
ID: UA-2026-08-18-002560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита пінополістирольна екструзійна
Очікувана вартість22 407,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПластмасові вироби, за ДК 021:2015-19520000-7 Пластмасові вироби
Оголошено3 серп. 16:10
Прийом пропозицій3 серп. 16:10 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 431,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-005547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластмасові вироби
Ім'я:Котова Анна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0936909663 Веб сайт: ЄДРПОУ:03359813Очікувана вартість1 800,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-003323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛисти з полістиролу
Ім'я:Оржехівський Ярослав ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380456052344 Факс:+380456052881ЄДРПОУ:24891021Очікувана вартість1 648,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластмасові вироби
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість43 046,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-011706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПінополістирол 20х1185х580 Sweetondale Стироплит гладкий, Пінополістирол 30х1185х585 PNP Молдова шорсткий
Очікувана вартість1 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-001574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПММА листи, оргскло, POLYCRYL EX F7 дзеркальне срібло, лист 1830 х 1220, 2мм (01_Без порізки) (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 565,65 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-008708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоргскло прозоре
Очікувана вартість24 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-012174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для поточного ремонту
Очікувана вартість4 753,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПанель ДПШ
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено28 трав. 17:00
Прийом пропозицій3 черв. 18:00 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 043 310,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-008255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення таблички ПВХ
Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-09-000297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поточного ремонту підлоги
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-25-000482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкструдований пінополістирол 1200х580х50 мм
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість39 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-002933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛист 1000х2000х0,5 мм прозорий
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість2 159,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-010817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВагонка біла, пластик
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-009895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркальні пластики-10м2 для виготовлення реквізиту до вистави "Фреді Мерк'юрі-Forever!"
Очікувана вартість8 998,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-011742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛист МПК прозорий 5mm UV2 2,05*6?1Oscar-PR Solid
Очікувана вартість11 255,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-07-005781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкструзійний пінополістирол SWEETONDALE 1180х580х20 мм NANOPLIT; Екструзійний пінополістирол SWEETONDALE 1180х580х40 мм NANOPLIT (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість15 595,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-29-007944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолікарбонат сотовий прозорий з шайбою кріпильною для проведення ремонтних робіт трамвайного депо
Очікувана вартість15 339,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-025005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка тонувальна
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385193250 Факс:+380385193250ЄДРПОУ:05537756Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro