Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19521000-4»
-
ID: UA-2026-08-18-001001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПластмасові запасні частини до механічного, електричного та пневматичного обладнання вагонів метрополітену
Оголошено18 серп. 09:34
Прийом пропозицій18 серп. 09:34 – 2 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-31-003316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзолента в асортименті
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластикові портрети зі світлинами Героїв
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБочка пластмасова харчова, 19520000-7 Пластмасові вироби
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластмасові вироби
Очікувана вартість1 036,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 19521000-4 Вироби з полістиролу
Очікувана вартість97 556,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита пінополістирольна екструзійна
Очікувана вартість22 407,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРамки для номерів
Оголошено18 серп. 09:59
Прийом пропозицій22 серп. 10:00 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість37 200,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-011262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлінтус і фурнітура
Очікувана вартість1 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКришка гвинтова
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено11 серп. 15:25
Прийом пропозицій11 серп. 15:25 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість21 392,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-007813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-128; 19520000-7 Пластмасові вироби (Бордюр газонний)
Оголошено11 серп. 14:26
Прийом пропозицій11 серп. 14:26 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість1 584,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-008514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові вироби)
Очікувана вартість58,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;19520000-7 Пластмасові вироби
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість11 672,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПластмасові вироби, за ДК 021:2015-19520000-7 Пластмасові вироби
Оголошено3 серп. 16:10
Прийом пропозицій3 серп. 16:10 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 431,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-002670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКришка від бризок до НВЧ з клапаном (ДК 021:2015 19520000-7 Пластмасові вироби (19521000-4 Вироби з полістиролу))
Очікувана вартість79,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТаблички
Ім'я:Юлія ФатікзяноваE-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт: ЄДРПОУ:14005581Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19520000-7 Пластмасові вироби
Очікувана вартість61 503,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-25-000147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлемент театральної декорації «Голова Давида». Фрезерована розбірна форма з пінополістиролу (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість82 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаглушка пластикова. (код ДК 021:2015 19520000-7 Пластмасові вироби).
Ім'я:Марченко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380662173980 ЄДРПОУ:04390191Очікувана вартість8,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19520000-7 Пластмасові вироби (хрестики для плитки)
Очікувана вартість234,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro