Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19511200-3»
-
ID: UA-2026-09-02-000930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтошина 195-65 R15 91T W-586(Ovatlon)
Ім'я:Вітковська Людмила СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977701440 Факс:+380435721130ЄДРПОУ:32908934Очікувана вартість8 120,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина Galaxy 12.5/80-18 JUMBO HULK-4 14TL.
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишина 9,5-24 10нс CS 101 112 А8 з камерою без обідної стрічки
Ім'я:Вітковська Людмила СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977701440 Факс:+380435721130ЄДРПОУ:32908934Очікувана вартість15 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПневматичні шини
Очікувана вартість75 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришки
Ім'я:Котова Анна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0936909663 Веб сайт: ЄДРПОУ:03359813Очікувана вартість5 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19511200-3 Гумові пневматичні шини (Автошина 275/70R22.5 148/145-1 шт.)
Очікувана вартість9 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-001200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришка+ камера 4,00-8.
Очікувана вартість314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришка на тачку 400-8 з камерою посилена, код за ДК 021:2015- 19510000-4 Гумові вироби (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 19511200-3 Гумові пневматичні шини)
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШини автомобільні для вантажної та спеціальної техніки, відповідний код 19511200-3.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Оголошено19 черв. 10:42
Прийом пропозицій19 черв. 10:42 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 532 802,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-002383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові вироби (за кодом ДК 021:2015 19510000-4 Гумові вироби)
Очікувана вартість37 728,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-009082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина 8.25R20 ONYX HO305 139/137К 16PR
Очікувана вартість42 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-007379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015: 19510000-4 - Гумові вироби (Автомобільні камери)
Ім'я:Крічфалуші Юрій АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380960897470 Факс:+380314324465ЄДРПОУ:03344332Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-010348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові вироби(камера д15)
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-02-009864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові вироби (ДК 021:2015 19510000-4 Гумові вироби)
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-008334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикамера
Очікувана вартість138,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-004921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові пневматичні шини
Ім'я:Чумак Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380472306246 Факс:+380472306246ЄДРПОУ:07742822Очікувана вартість87 676,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-000521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиавтозапчастини 185к
Очікувана вартість13 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-27-014723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШини
Очікувана вартість16 400,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-16-007732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина 315/80R22.5 TQ638 20 сл 156/152L ведучі (за кодом ДК 021:2015 19510000-4 Гумові вироби)
Очікувана вартість26 679,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-28-000912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові пневматичні шини
Очікувана вартість433 260,60 грн
з ПДВДодавання до звіту інформації про договір