Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19511000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-004822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина Galaxy 12.5/80-18 JUMBO HULK-4 14TL.
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до автобуса БАЗ-079 № АВ 8193 КС( ліцею с. Конищів)
Ім'я:Ніна БогацькаE-mail: [email protected] Телефон: +380435621199, +380630510202 ЄДРПОУ:44131574Очікувана вартість1 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19510000-4 Гумові вироби
Очікувана вартість2 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишина 9,5-24 10нс CS 101 112 А8 з камерою без обідної стрічки
Ім'я:Вітковська Людмила СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977701440 Факс:+380435721130ЄДРПОУ:32908934Очікувана вартість15 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина с/г 710/70R42 GREEN XLR70 173D/176A8 Tubeless (GRI)
Ім'я:Пустовойтова Наталія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457535149 Факс:+380457535149ЄДРПОУ:00496871Очікувана вартість73 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПневматичні шини
Очікувана вартість75 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришки
Ім'я:Котова Анна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0936909663 Веб сайт: ЄДРПОУ:03359813Очікувана вартість5 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19511200-3 Гумові пневматичні шини (Автошина 275/70R22.5 148/145-1 шт.)
Очікувана вартість9 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-003275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 19510000-4 Гумові вироби
Очікувана вартість924,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-001200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришка+ камера 4,00-8.
Очікувана вартість314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокришка на тачку 400-8 з камерою посилена, код за ДК 021:2015- 19510000-4 Гумові вироби (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 19511200-3 Гумові пневматичні шини)
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШини автомобільні для вантажної та спеціальної техніки, відповідний код 19511200-3.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Оголошено19 черв. 10:42
Прийом пропозицій19 черв. 10:42 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 532 802,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-002383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові вироби (за кодом ДК 021:2015 19510000-4 Гумові вироби)
Очікувана вартість37 728,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-002296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШини автомобільні та витратні матеріали для технічного обслуговування автомобільного транспорту, який виконує роботи з прибирання об’єктів благоустрою - кладовищ Миколаївської міської територіальної громади
Очікувана вартість41 114,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-004711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШини
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-014312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту
Очікувана вартість22 361,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-004549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-005505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина
Очікувана вартість10 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-003066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтошини
Очікувана вартість95 412,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-001956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільні шини
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro