Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19500000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-003425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлитка гумова за ДК 021:2015:19510000-4 – “Гумові вироби”
Оголошено2 вер. 11:18
Прийом пропозицій2 вер. 11:18 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-007602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораСтрічка конвеєрна гумово-тканинна 2М-800-4-БКНЛ-65-3-1-В ГОСТ 20-85
Оголошено1 вер. 15:02
Прийом пропозицій7 вер. 12:00 – 14 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-010744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПароніт, пластина технічна гумова (ДК 021:2015: 19510000-4 — Гумові вироби)
Оголошено31 серп. 16:41
Прийом пропозицій31 серп. 16:41 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-010496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГумові вироби для ремонту рухомого складу (ДК 021:2015 - 19510000-4 – Гумові вироби)
Ім'я:Чорнобай Андрій СтаніславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380632530399 Факс:+380563739218Веб сайт: ЄДРПОУ:32616520Оголошено31 серп. 16:35
Прийом пропозицій31 серп. 16:35 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-003360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГумові вироби
Оголошено31 серп. 11:42
Прийом пропозицій4 вер. 13:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Засоби пробопідготовки бактеріологічних досліджень та пластмасові вироби для лабораторної діагностики»
Ім'я:Сержант-Міщенко Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380973763025 ЄДРПОУ:26614722Оголошено29 серп. 15:35
Прийом пропозицій29 серп. 15:35 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-011877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Рукавички діелектричні, боти діелектричні, килимки діелектричні» Код ДК 021:2015 — 19512000-8 Вироби з невулканізованої гуми
Оголошено28 серп. 21:45
Прийом пропозицій28 серп. 21:45 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПластик для 3D принтера
Оголошено28 серп. 18:30
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 19520000-7 «Пластмасові вироби» (Пластик ABS 1.75 мм 1 кг (чорний) або еквівалент)
Оголошено27 серп. 15:46
Прийом пропозицій27 серп. 15:46 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-000053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПокриття для дитячого майданчика-гумова плитка 500х500х20мм-кольорова (код за ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові вироби)
Оголошено27 серп. 01:23
Прийом пропозицій27 серп. 01:23 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-007897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод за ДК 021:2015:19510000-4 — Гумові вироби (Стрічка закільцьована)
Оголошено26 серп. 14:20
Прийом пропозицій26 серп. 14:20 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-003393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтейнер «Смарт» дератизаційний
Оголошено25 серп. 11:05
Прийом пропозицій25 серп. 11:05 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2017-10-24-001681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги1951000-4 (Гумові вироби)
Ім'я:Мішкоріз Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +38 044 333 17 55 ЄДРПОУ:40081221Оголошено24 жовт. 2017 13:54
Прийом пропозицій24 жовт. 2017 13:54 – 9 лист. 2017 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-014452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлінтус пластмасовий
Очікувана вартість1 795,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБочки харчові, таз, дошки, лійки
Ім'я:Колодрубець Наталя ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661504279 ЄДРПОУ:43991417Очікувана вартість5 915,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові вироби
Очікувана вартість10 516,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 19510000-4 Гумові вироби
Ім'я:Ничипоренко Надія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380413351122 ЄДРПОУ:02543526Очікувана вартість6,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластмасові вироби код ДК 021:2015:19520000-7 Пластмасові вироби
Очікувана вартість1 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластмасові вироби
Ім'я:Мисюга Ірина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342754333 Факс:+380342754333ЄДРПОУ:40108892Очікувана вартість50 395,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорщик для квітів, балконне кашпо з піддоном
Очікувана вартість2 205,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro