Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19251000-0»
-
ID: UA-2026-08-27-005693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:19250000-3 Трикотажні чи в’язані тканини
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина оксамит стрейч LuxFabric поліестер 400 г/м² 1,65 м 1 м (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість4 077,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотаж Віскоза однотон. 150 см; Клейова трикотажна (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість6 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрикотажне полотно - 19250000-3 – Трикотажні чи в’язані тканини за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено30 лип. 10:26
Прийом пропозицій30 лип. 10:26 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 908 593,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-006829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДУБЛЕРИН ЕЛАСТ БІЛИЙ (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість171,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікромасло білий (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість7 363,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-21-000229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотаж
Очікувана вартість3 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-20-000097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотаж котон (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість249,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-001852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДублерин Бандо; Дублерин павутинка (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість10 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-006805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитканина трикотажна
Очікувана вартість3 576,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-005937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлейова трикотажна; Дублірин трикотажний (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість4 067,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитканина для пошиття костюмів
Очікувана вартість3 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина трикотаж "Дзеркало"/ срібло
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-015038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотаж
Очікувана вартість11 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-000786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина плісе (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-002005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТкань плісе (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість4 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-000069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотаж котон; Бархат Масло (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість2 352,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-000881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТкань плісе; Трикотаж ЖАККАРД; Клейова трикотажна (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість28 790,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-000125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотаж паєтка "Копійка" (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-001626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотажне полотно (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість6 378,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro