Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19250000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-001707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМасло кристал бордо
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДублірин трикот. в асортименті
Очікувана вартість2 135,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:19250000-3 Трикотажні чи в’язані тканини
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина оксамит стрейч LuxFabric поліестер 400 г/м² 1,65 м 1 м (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість4 077,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 19250000-3 Трикотажні чи в’язані тканини
Очікувана вартість510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіфлекс білий, біфлекс чорний
Очікувана вартість22 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19250000-3 Трикотажні чи в’язані тканини(Трикотажне полотно)
Ім'я:Берестовенко Мирослава ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442344176 ЄДРПОУ:02224548Очікувана вартість2 097,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотаж Віскоза однотон. 150 см; Клейова трикотажна (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість6 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканини біфлекс
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотажне полотно ворсове
Очікувана вартість598,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотажні чи в’язані тканини
Очікувана вартість10 433,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина трикотаж
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотаж
Ім'я:Берестовенко Мирослава ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442344176 ЄДРПОУ:02224548Очікувана вартість1 273,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19250000-3: Трикотажні чи в’язані тканини (сітка версаль)
Очікувана вартість1 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолотно трикотажне, Трикотаж
Очікувана вартість13 264,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрикотажне полотно - 19250000-3 – Трикотажні чи в’язані тканини за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено30 лип. 10:26
Прийом пропозицій30 лип. 10:26 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 908 593,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-005240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотажні тканини
Очікувана вартість6 205,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрикотажне полотно
Очікувана вартість4 146,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДУБЛЕРИН ЕЛАСТ БІЛИЙ (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість171,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікромасло білий (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість7 363,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro