Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19245000-5»
-
ID: UA-2026-08-26-002187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідкладка стрейч (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість1 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканини та супутні вироби
Очікувана вартість56 268,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідкладка стрейч (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість1 925,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанва для вишивання, тканина атласна, тканина рогожка, батист білий, тканина підкладкова
Очікувана вартість26 717,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-005447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіфлекс шир. 150 см; Підкладка стрейч; Велюр ICE (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість4 158,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-005788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина підкладкова (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість3 094,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-007584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідкладкова тканина (бязь)
Оголошено13 трав. 13:57
Прийом пропозицій13 трав. 13:57 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість132 890,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-003128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина підкладкова
Ім'я:Паращенко Олена СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444821662 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358475Очікувана вартість99 525,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-002670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:19245000-5 Підкладкова тканина
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-26-017792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитканина "карманка"
Очікувана вартість6 320,33 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-05-003416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальні тканини (ДК 021:2015: 19240000-0 Спеціальні тканини)
Оголошено5 січ. 13:06
Прийом пропозицій5 січ. 13:06 – 13 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість503 280,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-29-012330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСинтетика платтяно-костюмна, гіпюр, декоративна тканина, полотно трикотажне
Очікувана вартість6 671,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-011687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина підкладкова шир. 150см (до прем'єри "Зимовий бал в Одеській опері")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість5 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-013298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 19240000-0 Спеціальні тканини
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-10-001563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина підкладкова (до прем'єри "Зимовий бал в Одеській опері")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість69 192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-001585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідкладка стрейч (до прем'єри "Зимовий бал в Одеській опері")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість739,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-25-003784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідкладка стрейч; Велюр; Вельвет однотон (до прем'єри "Зимовий бал в Одеській опері")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість7 136,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-21-014639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідкладкова тканина (колір в асортименті), бязь вибілена, тканина для вишивання вибілена
Очікувана вартість8 544,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-002927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКРЕП-сатин(чорний) -45м.п ;КРЕП-сатин(світло сірий) -31.7м.п. Для пошиття костюмів до новорічной вистави.
Очікувана вартість11 123,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-10-002502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДублерин -3.8м.;Підкладка -4.2м. Виготовлення костюмів до новорічной вистави.
Очікувана вартість1 275,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro