Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19243000-1»
-
ID: UA-2026-08-20-013478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканини та супутні вироби
Очікувана вартість56 268,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСінтіпон ширина 1500мм
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 19240000-0 Спеціальні тканини (Автомобільна тканина А паркет чорн. Ш1,8 - ДК 021:2015 код 19243000-1 Оббивальні тканини)
Очікувана вартість10 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-005988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОббивальні тканини (тканина для обшивки сидінь автобусів)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено13 лип. 14:05
Прийом пропозицій13 лип. 14:05 – 21 лип. 16:00Очікувана вартість347 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-005118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина шкірозамінна
Очікувана вартість1 296,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільний дермантин, тканина оббивочна
Очікувана вартість5 257,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-19240000-0 «Спеціальні тканини»(Шкірзам меблевий Родео 04 (1400мм))
Очікувана вартість2 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-007590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПолотно тентове з люверсами
Ім'я:Кротких Юлія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено3 черв. 13:56
Прийом пропозицій3 черв. 13:56 – 12 черв. 10:00Очікувана вартість32 690,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-003353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБязь біла (код за ЄЗС ДК 021:2015:19240000-0 – Спеціальні тканини)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість6 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-003205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатист білий, мішковина пакувальна
Очікувана вартість9 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-003532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСінтіпон
Ім'я:Сапріна Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 Веб сайт: ЄДРПОУ:01992376Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-000485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблева оббивочна тканина
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-008348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина оббивальна
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-001562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканини для оббивки трун
Очікувана вартість8 061,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-008324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОббивка для дверей. код ДК 021:2015 19243000-1
Ім'я:Левченко Микола ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380938591243 ЄДРПОУ:26489731Очікувана вартість310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-010557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбшивка на двері
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-000208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОббивальна тканина "Парча" золото шир. 140см; Тканина Атлас шир. 240см (до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість13 306,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-003832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціальні тканини
Оголошено18 бер. 10:56
Прийом пропозицій18 бер. 10:56 – 26 бер. 12:00Очікувана вартість182 737,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-011448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина NEOPLAN синя (ширина 1,55м) за ДК 021:2015 код 19240000-0 Спеціальні тканини
Очікувана вартість90 636,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-23-003791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОббивальні тканини, брезент
Ім'я:Ангеліна ГорчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380673509770 Веб сайт: ЄДРПОУ:02225737Очікувана вартість28 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro