Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19212500-0»
-
ID: UA-2026-09-01-004180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма
Ім'я:Ангеліна ГорчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380673509770 Веб сайт: ЄДРПОУ:02225737Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШторна тасьма 6см (х/б) біла на 4 нитки 50 м
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-007057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитасьма
Очікувана вартість3 895,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-000712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма (бобина) (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-000202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма мереживо; Тканина фліс однотонна (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість5 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-000340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильна тасьма бархат; Тасьма (бобина) (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість10 396,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-014640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 19210000-1 по ДК 021:2015 - Натуральні тканини (Тканини різні та вироби з них). РПЗ - 9.63.
Оголошено22 квіт. 16:49
Прийом пропозицій22 квіт. 16:49 – 5 трав. 10:00Очікувана вартість8 138 617,19 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-15-000155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма велюр
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість555,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-006792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТасьма
Оголошено8 квіт. 13:03
Прийом пропозицій8 квіт. 13:03 – 16 квіт. 14:00Очікувана вартість5 016,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-007433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма
Очікувана вартість3 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-006806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма
Ім'я:Ангеліна ГорчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380673509770 Веб сайт: ЄДРПОУ:02225737Очікувана вартість195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-001504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрічка бавовняна
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-010196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар-код СPV 19210000-1 по ДК 021:2015 - Натуральні тканини (Тканини різні та вироби з них). РПЗ-9.63.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено25 лют. 15:24
Прийом пропозицій25 лют. 15:24 – 24 бер. 10:00Очікувана вартість8 138 617,19 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-19-006753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТасьма
Оголошено19 лют. 13:02
Прийом пропозицій19 лют. 13:02 – 27 лют. 14:00Очікувана вартість1 080,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-29-000719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма тканина 12м; Тасьма 14м; Тасьма золото-срібло 16м(до прем'єри "Красуня та чудовисько")
Ім'я:Ткаченко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380634101308 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість29 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-29-000663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТафта шир. 140см; Тасьма орг+корд; Тасьма аплікація ЗОЛ (до прем'єри "Зимовий бал в Одеській опері")
Ім'я:Ткаченко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380634101308 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість36 642,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-29-000967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма (до прем'єри Музично-літературний перформанс на поезію Лесі Українки та Ліни Костенко "Поезія - це завжди неповторність")
Ім'я:Ткаченко Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380634101308 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість2 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-16-006942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма; Тасьма 33м; Тасьма 16,5м (до прем'єри Музично-літературний перформанс на поезію Лесі Українки та Ліни Костенко "Поезія - це завжди неповторність")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість3 001,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-11-000084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛямки з тасьми; Тасьма "Україна" 10м
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість21 727,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-28-002108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка ремінна ПА 25мм койот, Стрічка оздоблювальна 23 мм койот
Ім'я:Березенська Надія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380961473320 ЄДРПОУ:08209107Очікувана вартість49 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro