Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19211100-9»
-
ID: UA-2026-09-01-010266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтора
Очікувана вартість6 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка з флоком (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюмний твіл стрейч чорний 150см; Батист маркізет тенсел білий 150см (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість7 453,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДЕКОР (КИТ-2512) МІКОФІБРА ВАВІЛОН колір крем брюле 300см (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість3 285,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБрезент вогнетривкий
Оголошено12 серп. 17:15
Прийом пропозицій12 серп. 17:15 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість84 210,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-001918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШовк-сатин "ARMANI"; Шифон "WINDY" (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість5 857,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОСТ (ТКК) ТВІЛ ВІСК ЧОРН 150СМ; ф (20-50) БАТИСТ (ТКК) МАРКИЗІТ ТЕНСЕЛ БІЛ 150СМ; БЛУЗ ТОНЯ КРЕШ МОЛОЧ; КОСТ (UGR) АРСЕН ЧОРН; (Ф) (20-50) КОТТОН АТЛАС СВ/МОЛОЧ 145СМ; ПЛАТ (РКРК) ПЛАТОН АТЛАС ВІСКОЗА БІЛИЙ; (5-20) ПЛАТ YO-YO КРАПКА ЧОРН (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість33 419,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБрезент вогнетривкий
Оголошено31 лип. 13:44
Прийом пропозицій31 лип. 13:44 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість51 127,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-06-009274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішані тканини
Очікувана вартість14 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями19210000-1 - Натуральні тканини (Тканина Оксамит)
Оголошено24 черв. 14:06
Прийом пропозицій24 черв. 14:06 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-011965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитканини змішані
Очікувана вартість1 073,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-011660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитканини змішані
Очікувана вартість7 186,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-20-000099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерл шифон, ширина 1,2 метра (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість8 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-008060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина сорочкова
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-007317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями19210000-1 - Натуральні тканини (Тканина в асортименті)
Оголошено17 черв. 13:46
Прийом пропозицій17 черв. 13:46 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-002747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання тканини для макетів
Очікувана вартість11 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-008066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями19210000-1 Натуральні тканини Лакотканина (для БудРем)
Ім'я:Берегеля Наталя МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676602531 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено27 трав. 14:12
Прийом пропозицій27 трав. 14:12 – 4 черв. 14:00Очікувана вартість2 520,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-000202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма мереживо; Тканина фліс однотонна (до прем'єри "Паяци")
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість5 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-005945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями19210000-1 - Натуральні тканини (Тканина в асортименті)
Оголошено12 трав. 12:06
Прийом пропозицій12 трав. 12:06 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 700,00 грн
без ПДВЗавершена