Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19211000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-011049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони поліуретановим водовідштовхувальним покриттям за кодом ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість186 273,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрофібра (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість247,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСатин однотон. (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБІФЛЕКС ШОВК; Костюмна тканина беж. (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість10 642,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка з флоком (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюмний твіл стрейч чорний 150см; Батист маркізет тенсел білий 150см (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість7 453,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДЕКОР (КИТ-2512) МІКОФІБРА ВАВІЛОН колір крем брюле 300см (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість3 285,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи19211000-8 Синтетичні тканини
Очікувана вартість97 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСатин вечірній (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТканина мікрофіброва
Оголошено18 серп. 08:28
Прийом пропозицій18 серп. 08:28 – 26 серп. 14:00Очікувана вартість417 193,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-006878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюмна "NICO"; Біфлекс матовий; Сатин вечірній (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість6 994,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБрезент вогнетривкий
Оголошено12 серп. 17:15
Прийом пропозицій12 серп. 17:15 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість84 210,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-011125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФатин
Ім'я:Поворознік Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456852268 Факс:+380456852268ЄДРПОУ:44018352Очікувана вартість660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОСТ РОРІКА ЧОРНИЙ ( Костюмні тканини ) (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість2 075,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШовк-сатин "ARMANI"; Шифон "WINDY" (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість5 857,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОСТ (ТКК) ТВІЛ ВІСК ЧОРН 150СМ; ф (20-50) БАТИСТ (ТКК) МАРКИЗІТ ТЕНСЕЛ БІЛ 150СМ; БЛУЗ ТОНЯ КРЕШ МОЛОЧ; КОСТ (UGR) АРСЕН ЧОРН; (Ф) (20-50) КОТТОН АТЛАС СВ/МОЛОЧ 145СМ; ПЛАТ (РКРК) ПЛАТОН АТЛАС ВІСКОЗА БІЛИЙ; (5-20) ПЛАТ YO-YO КРАПКА ЧОРН (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість33 419,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБрезент вогнетривкий
Оголошено31 лип. 13:44
Прийом пропозицій31 лип. 13:44 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість51 127,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-27-008673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина декоративна
Очікувана вартість1 637,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина тюлева
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість27 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro