Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «19210000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-007883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТканина підкладкова бавовняна гладкофарбована (бязь) - 19210000-1 Натуральні тканини код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено2 вер. 14:18
Прийом пропозицій2 вер. 14:18 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТканина синтетична для пошиття сорочок та штанів піротехніка
Ім'я:Ференчук Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486365185 Факс:+380486365185ЄДРПОУ:33113264Оголошено27 серп. 18:48
Прийом пропозицій27 серп. 18:48 – 12 вер. 10:00 -
ID: UA-2016-12-20-001480-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиБязь суровая
Оголошено20 груд. 2016 14:27
Прийом пропозицій20 груд. 2016 14:27 – 4 січ. 2017 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-011067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканини поплін,котон, штапель та тканина костюмна
Очікувана вартість2 125,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-02-009596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНатуральні тканини
Очікувана вартість12 609,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина рапорт - 7 шт (код 19210000-1 Натуральні тканини)
Очікувана вартість1 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДублерин - 2 м (19210000-1 Натуральні тканини)
Очікувана вартість210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТнанина
Очікувана вартість315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтора
Очікувана вартість6 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФліс (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма
Ім'я:Ангеліна ГорчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380673509770 Веб сайт: ЄДРПОУ:02225737Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріал ПВХ GFC Frontlit matt 18*13, 440g/m2, 3,20*50m
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Очікувана вартість9 612,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони поліуретановим водовідштовхувальним покриттям за кодом ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість186 273,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНатуральні тканини
Очікувана вартість16 428,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканинні штори
Ім'я:Договірний ВідділE-mail: [email protected] Телефон: +380937129534 Факс:+380937129534ЄДРПОУ:33240845Очікувана вартість92 909,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-31-001553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКостюмка жовта, Креп сатин жовтий, Шифон бутилка, Костюмка червона
Очікувана вартість1 545,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГабардин зелений
Очікувана вартість1 942,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШторна тасьма 6см (х/б) біла на 4 нитки 50 м
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТканина бязь.
Очікувана вартість98 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro